Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: КАЛУШ

(Івано-Франківська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Чернівці - Колобжег 00:10 МЕРСЕДЕС-47 С 17 .01 .24

Чернівці - Щецин 00:10 MERSEDES 18

Чернівці 1 - Свіноуйсьце 00:10 НЕОПЛАН-50 С 01 .11 .23

Чернівці 1 - Слупськ 00:10 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24

Чернівці 1 - Щецин 00:10 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24

Вроцлав - Чернівці 04:00 04:10 НЕОПЛАН-49

Калуш - Чернівці 06:00 БАЗ-15 С 16 .10 .23

Познань - Чернівці 06:15 06:25 МЕРСЕДЕС 50 С 03 .04 .24

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 07:10 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Вигода# 07:35 07:40 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 07:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 08:00 ИВАН-21 -

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 08:22 08:25 ІВЕКО-16 -

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 08:35 МЕРСЕДЕС 19

Львів Ав Двірцевий - Калуш 08:40 08:43 ЕТАЛОН_30

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 08:45 БАЗ-19

Львів Ав Двірцевий - Калуш 08:50 ЕТАЛОН_30

Ів.Франківськ-1 - В.Струтин# 08:52 08:55 МЕРСЕДЕС-18 -

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 08:55 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Долина 08:57 09:00 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:00 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:05 ФОЛЬКСВАГН 18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:10 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Долина 09:12 09:15 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:17 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:25 ИВАН-19

Ів.Франківськ-1 - Долина 09:27 09:30 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Спас# 09:27 09:30 МЕРСЕДЕС-20 -

Прага Ав Флоренс - Харків 09:25 09:30 НЕОПЛАН-50 С 19 .10 .23

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:37 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:38 ІВЕКО-18

Надвірна - Плзень 09:35 09:40 НЕОПЛАН_49

Гдиня - Херсон 09:35 09:45 EOS(25) ( )С 01 .04 .24

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:45 МЕРСЕДЕС 19

Утена (LT) - Харків 09:35 09:45 НЕОПЛАН

Утена - Харків 09:35 09:45 М3--ІІІ

Утена# - Харків# 09:35 09:45 MAN

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:46 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Вигода# 09:45 09:50 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 09:54 БАЗ-19

Братіслава - Городенка# 09:55 10:00 СЕТРА

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 10:02 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Долина 10:02 10:05 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 10:05 МЕРСЕДЕС-20

Ів.Франківськ-1 - Кропивник# 10:10 10:11 ІВЕКО-16

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 10:15 ИВАН-21

Ів.Франківськ-1 - Перегінськ# 10:12 10:15 МЕРСЕДЕС 19 С 08 .01 .20

Косів - Трускавець 10:10 10:15 БАЗ-15

Ів.Франківськ-1 - Кропивник# 10:19 10:20 ІВЕКО-16

Харків - Прага 10:30 10:35 М3--ІІІ

Харків - Ужгород 10:30 10:35 НЕОПЛАН-50

Харків - Утена 10:30 10:35 М3--ІІІ

Харків - Утена# 10:30 10:35 MAN

Харків Ас-1 - Ужгород 10:30 10:35 МЕРСЕДЕС (48) Щодня

Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1) 10:30 10:35 НЕОПЛАН-50

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 10:45 ИВАН-19

Ів.Франківськ-1 - Петранка# 10:40 10:45 МЕРСЕДЕС-16 -

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 10:55 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 11:00 БАЗ-19 -

Ів.Франківськ-1 - Красне# 10:55 11:00 МЕРСЕДЕС-18

Кам.Подільський - Кьольн 10:50 11:00 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Франкфурт На Майні 10:50 11:00 М3-ІІІ

Утена - Харків 10:55 11:00 М3-ІІІ

Чернівці - Дауговпилс 10:55 11:00 НЕОПЛАН

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 11:05 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Кадобна# 10:50 11:10 БАЗ-19

Східниця - Сучава 11:00 11:10 МЕРСЕДЕС 24

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 11:10 11:13 ФОЛЬКСВАГН 18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 11:15 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Ілемня (Дружба)# 11:17 11:20 БАЗ-25

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 11:20 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 11:20 11:23 ФОЛЬКСВАГН 18

Утена - Харків 11:20 11:25 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 11:30 БАЗ-19

Чернівці - Неаполь 11:20 11:30 MERSEDES 18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 11:37 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 11:45 МЕРСЕДЕС 19

Чернівці - Пескара 11:35 11:45 ВАНХООЛ-50

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 11:49 11:50 ІВЕКО-16 -

Гданськ - Херсон 11:50 11:55 ВАНХОЛ

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 11:55 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 12:05 МЕРСЕДЕС-20

Ів.Франківськ-1 - Іванівка(К) 12:12 12:15 МЕРСЕДЕС-16 -

Харків Ас-1 - Прага 12:10 12:15 НЕОПЛАН

Херсон - Гдиня 12:10 12:15 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24

Харків - Прага Ав Флоренс 12:15 12:20 НЕОПЛАН-50

Херсон - Прага 12:15 12:20 ВАНХУЛ 52 ( )С 01 .04 .24

Ів.Франківськ - Ужгород 12:20 12:25 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Болехів# 12:20 12:25 БАЗ-25

Одеса - Калуш 12:25 НЕОПЛАН НЕЧетныеПС

Харків - Утена 12:20 12:25 НЕОПЛАН-50

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 12:45 ИВАН-19

Кам.Подільський - Плзень 12:40 12:45 НЕОПЛАН-50 ( ) С 15 .12 .23

Ів.Франківськ-1 - В.Струтин# 12:47 12:50 МЕРСЕДЕС-18 -

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 12:55 ИВАН-21

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:05 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:08 ІВЕКО-18

Чернівці - Неаполь 13:00 13:10 НЕОПЛАН-50 С 30 .04 .23

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:15 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:16 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:20 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:24 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:30 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:32 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 13:35 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Кропивник# 13:40 13:41 ІВЕКО-16

Ів.Франківськ-1 - Кропивник# 13:49 13:50 ІВЕКО-16

Харків - Утена 13:54 13:55 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .04 .24

Кам.Подільський - Карлові Вари 13:55 14:00 МЕРСЕДЕС Ч2

Київ - Брюссель 13:55 14:00 МЕРСЕДЕС-47 С 24 .08 .22

Київ Ав - Сан Ремо 13:55 14:00 НЕОПЛАН-45 С 01 .06 .23

Коломия - Трускавець 13:45 14:00 БАЗ-26 ( ) С 15 .01 .17

Хуст - Хмельницький 13:55 14:00 ФОЛЬКСВАГЕН 18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 14:05 МЕРСЕДЕС 19

Кам.Подільський - Карлови Вари 14:00 14:05 МЕРСЕДЕС-47 С 01 .11 .23

Кам.Подільський - Карлові Вари 14:00 14:05 М3-ІІІ

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 14:07 14:10 БАЗ-19 -

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 14:15 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Вигода# 14:35 14:40 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 14:45 ФОЛЬКСВАГН 18

Сучава - Східниця 14:45 14:50 МЕРСЕДЕС 24

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 14:55 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 15:00 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 15:05 МЕРСЕДЕС-18

Львів - Івано-Франківськ 15:00 15:05 МБ-СПРИНТЕР_18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 15:10 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Спас# 15:07 15:10 МЕРСЕДЕС-20

Кам.Подільський - Свебодзин 15:10 15:15 НЕОПЛАН-50 С 24 .04 .24

Кам.Подільський - Свебодзін 15:10 15:15 М3-ІІІ ( )С 24 .04 .24

Кам.Подільський - Свиноуйсце 15:10 15:15 М3-ІІІ

Кам.Подільський - Свіноуйсьце 15:10 15:15 НЕОПЛАН-50 С 24 .12 .23

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 15:25 МЕРСЕДЕС-20

Херсон - Гдиня 15:15 15:25 EOS(25) С 01 .04 .24

Городенка# - Братіслава 15:25 15:30 СЕТРА

Городенка# - Прага Ав Флоренс 15:25 15:30 СЕТРА

Ів.Франківськ-1 - Вигода# 15:25 15:30 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Долина 15:37 15:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 15:35 15:40 ІВЕКО-16 -

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 15:45 ИВАН-19

Калуш - Одеса 15:45 НЕОПЛАН 116

Ів.Франківськ-1 - Долина 15:47 15:50 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 15:55 ИВАН-21

Ів.Франківськ-1 - Долина 15:57 16:00 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:05 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Перегінськ# 16:02 16:05 МЕРСЕДЕС 19 С 08 .01 .20

Івано-Франківськ - Вроцлав 16:00 16:05 НЕОПЛАН

Ів.Франківськ-1 - Долина 16:07 16:10 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:10 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:15 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:25 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Петранка# 16:25 16:28 МЕРСЕДЕС-16 -

Ів.Франківськ-1 - Долина 16:27 16:30 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:38 ІВЕКО-18

Ів.Франківськ-1 - Долина 16:27 16:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:46 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:47 МЕРСЕДЕС-18

Чернівці - Чеське Будєйовіце 16:45 16:50 НЕОПЛАН-50

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:54 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Іванівка(К) 16:52 16:55 МЕРСЕДЕС-16 -

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 16:55 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Кадобна# 16:40 17:00 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 17:02 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Кропивник# 17:10 17:11 ІВЕКО-16

Ів.Франківськ-1 - Ілемня (Дружба)# 17:12 17:15 БАЗ-25

Ів.Франківськ-1 - Кропивник# 17:19 17:20 ІВЕКО-16

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 17:35 МЕРСЕДЕС-20

Ів.Франківськ-1 - Красне# 17:30 17:35 МЕРСЕДЕС-18

Івано-Франківськ - Гдиня 17:35 17:40 ВАНХУЛ

Київ 1 - Познань 17:35 17:40 ВАНХУЛ

Херсон - Гданськ 17:35 17:40 ВАНХОЛ

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 17:45 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 17:37 17:46 БАЗ-30 -

Хмельницький - Хуст Ас 17:30 17:55 МЕРС-СПРИНТЕР

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 17:57 МЕРСЕДЕС-18

Верховина - Піла 17:50 18:00 НЕОПЛАН-49 С 18 .07 .20

Тернопіль Ав - Калуш 18:00 МЕРСЕДЕС 28

Хмельницький - Лешно 17:55 18:00 НЕОПЛАН

Хмельницький - Лешно 17:50 18:00 М3-ІІІ

Хмельницький - Хуст 17:55 18:00 БАЗ А079.04

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 18:05 ИВАН-21

Тернопіль Ав - Калуш 2 18:00 18:05 ІВЕКО 18

Ів.Франківськ-1 - В.Струтин# 18:07 18:10 МЕРСЕДЕС-18

Тернопіль Ав - Калуш 2 18:15 ІВЕКО 18

Ів.Франківськ-1 - Кадобна# 18:15 18:20 БАЗ-19

Кам.Подільський - Колобжег 18:10 18:20 НЕОПЛАН-50 Через деньУК

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 18:20 18:23 ФОЛЬКСВАГН 18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 18:25 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Кадобна# 18:28 18:29 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 18:30 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 18:30 18:33 ФОЛЬКСВАГН 18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 18:35 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Тисів# 18:30 18:35 БАЗ-25

Верховина - Слупськ 18:45 18:50 НЕОПЛАН-49 С 11 .03 .21

Кам.Подільський - Гдиня 18:40 18:50 НЕОПЛАН-47 ( ) С 04 .07 .19

Кам.Подільський - Колобжег 18:40 18:50 М3-ІІІ

Камянець Подільський - Колобжег 18:40 18:50 НЕОПЛАН

Чернівці - Плзень 18:45 18:50 НЕОПЛАН-47 С 21 .09 .22

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 18:55 ИВАН-19

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 18:55 19:00 ІВЕКО-16 -

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 19:05 МЕРСЕДЕС 19

Чернівці - Калуш 19:20 БАЗ-15 С 16 .10 .23

Ужгород - Ів.Франківськ 19:17 19:22 МЕРСЕДЕС-18

Хмельницький - Плзень 19:20 19:25 М3-ІІІ

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 19:35 МЕРСЕДЕС-18

Львів - Городенка 19:30 19:35 МБ-СПРИНТЕР_18

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 19:40 МЕРСЕДЕС 19

Тернопіль Ав - Долина 19:52 19:57 МЕРСЕДЕС 17

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 20:05 МЕРСЕДЕС 19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 20:08 ІВЕКО-18

Верховина - Познань 20:00 20:10 НЕОПЛАН-49

Чернівці - Познань 20:00 20:10 МЕРСЕДЕС 50 С 01 .04 .24

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 20:16 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 20:20 МЕРСЕДЕС-20

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 20:24 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 20:32 БАЗ-19

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 20:35 МЕРСЕДЕС 19

Марiуполь Ас - Салерно 20:30 20:40 НЕОПЛАН (55) Ср

Маріуполь - Салерно 20:30 20:40 НЕОПЛАН-40

Чернівці - Вроцлав 20:30 20:40 НЕОПЛАН-49

Ів.Франківськ-1 - Кропивник# 20:40 20:41 ІВЕКО-16

Дніпро Авц - Стрий Ас 20:36 20:46 ВАН-ХУЛ (55) Ср

Ів.Франківськ-1 - Кропивник# 20:49 20:50 ІВЕКО-16

Ів.Франківськ-1 - Рожнятів 20:52 20:55 ІВЕКО-16

Салерно - Маріуполь 20:50 21:00 НЕОПЛАН-40

Салерно(Іт) - Маріуполь 20:50 21:00 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23

Ів.Франківськ-1 - Калуш-2 21:40 БАЗ-19

🏠 Чернівці - Колобжег
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 17 .01 .24
🕑 00:10
🏠 Чернівці - Щецин
🚐 MERSEDES 18
🕑 00:10
🏠 Чернівці 1 - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 01 .11 .23
🕑 00:10
🏠 Чернівці 1 - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24
🕑 00:10
🏠 Чернівці 1 - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 17 .01 .24
🕑 00:10
🏠 Вроцлав - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑 04:00 - 04:10
🏠 Калуш - Чернівці
🚐 БАЗ-15 С 16 .10 .23
🕑 06:00
🏠 Познань - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС 50 С 03 .04 .24
🕑 06:15 - 06:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Вигода#
🚐 БАЗ-19
🕑 07:35 - 07:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 07:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-21 -
🕑 08:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 ІВЕКО-16 -
🕑 08:22 - 08:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 08:35
🏠 Львів Ав Двірцевий - Калуш
🏢 Автовокзал №2
🚐 ЕТАЛОН_30
🕑 08:40 - 08:43
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 08:45
🏠 Львів Ав Двірцевий - Калуш
🚐 ЕТАЛОН_30
🕑 08:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - В.Струтин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 08:52 - 08:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:57 - 09:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ФОЛЬКСВАГН 18
🕑 09:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 09:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:12 - 09:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:17
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-19
🕑 09:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:27 - 09:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Спас#
🚐 МЕРСЕДЕС-20 -
🕑 09:27 - 09:30
🏠 Прага Ав Флоренс - Харків
🚐 НЕОПЛАН-50 С 19 .10 .23
🕑 09:25 - 09:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:37
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ІВЕКО-18
🕑 09:38
🏠 Надвірна - Плзень
🚐 НЕОПЛАН_49
🕑 09:35 - 09:40
🏠 Гдиня - Херсон
🚐 EOS(25) ( )С 01 .04 .24
🕑 09:35 - 09:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 09:45
🏠 Утена (LT) - Харків
🚐 НЕОПЛАН
🕑 09:35 - 09:45
🏠 Утена - Харків
🚐 М3--ІІІ
🕑 09:35 - 09:45
🏠 Утена# - Харків#
🚐 MAN
🕑 09:35 - 09:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 09:46
🏠 Ів.Франківськ-1 - Вигода#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:45 - 09:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 09:54
🏠 Братіслава - Городенка#
🚐 СЕТРА
🕑 09:55 - 10:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 10:02
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:02 - 10:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 10:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кропивник#
🚐 ІВЕКО-16
🕑 10:10 - 10:11
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-21
🕑 10:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Перегінськ#
🚐 МЕРСЕДЕС 19 С 08 .01 .20
🕑 10:12 - 10:15
🏠 Косів - Трускавець
🚐 БАЗ-15
🕑 10:10 - 10:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кропивник#
🏢 Автовокзал №9
🚐 ІВЕКО-16
🕑 10:19 - 10:20
🏠 Харків - Прага
🚐 М3--ІІІ
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Харків - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Харків - Утена
🚐 М3--ІІІ
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Харків - Утена#
🚐 MAN
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Харків Ас-1 - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС (48) Щодня
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Херсон - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-19
🕑 10:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Петранка#
🚐 МЕРСЕДЕС-16 -
🕑 10:40 - 10:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19 -
🕑 11:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Красне#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:55 - 11:00
🏠 Кам.Подільський - Кьольн
🚐 М3-ІІІ
🕑 10:50 - 11:00
🏠 Кам.Подільський - Франкфурт На Майні
🚐 М3-ІІІ
🕑 10:50 - 11:00
🏠 Утена - Харків
🚐 М3-ІІІ
🕑 10:55 - 11:00
🏠 Чернівці - Дауговпилс
🚐 НЕОПЛАН
🕑 10:55 - 11:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 11:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кадобна#
🚐 БАЗ-19
🕑 10:50 - 11:10
🏠 Східниця - Сучава
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 11:00 - 11:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🏢 Автовокзал №2
🚐 ФОЛЬКСВАГН 18
🕑 11:10 - 11:13
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Ілемня (Дружба)#
🚐 БАЗ-25
🕑 11:17 - 11:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 11:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 ФОЛЬКСВАГН 18
🕑 11:20 - 11:23
🏠 Утена - Харків
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23
🕑 11:20 - 11:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 11:30
🏠 Чернівці - Неаполь
🚐 MERSEDES 18
🕑 11:20 - 11:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:37
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 11:45
🏠 Чернівці - Пескара
🚐 ВАНХООЛ-50
🕑 11:35 - 11:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 ІВЕКО-16 -
🕑 11:49 - 11:50
🏠 Гданськ - Херсон
🚐 ВАНХОЛ
🕑 11:50 - 11:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 11:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 12:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Іванівка(К)
🚐 МЕРСЕДЕС-16 -
🕑 12:12 - 12:15
🏠 Харків Ас-1 - Прага
🚐 НЕОПЛАН
🕑 12:10 - 12:15
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 МЕРСЕДЕС 50 ( )С 01 .04 .24
🕑 12:10 - 12:15
🏠 Харків - Прага Ав Флоренс
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 12:15 - 12:20
🏠 Херсон - Прага
🚐 ВАНХУЛ 52 ( )С 01 .04 .24
🕑 12:15 - 12:20
🏠 Ів.Франківськ - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:20 - 12:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Болехів#
🚐 БАЗ-25
🕑 12:20 - 12:25
🏠 Одеса - Калуш
🚐 НЕОПЛАН НЕЧетныеПС
🕑 12:25
🏠 Харків - Утена
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 12:20 - 12:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-19
🕑 12:45
🏠 Кам.Подільський - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-50 ( ) С 15 .12 .23
🕑 12:40 - 12:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - В.Струтин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18 -
🕑 12:47 - 12:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-21
🕑 12:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 13:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ІВЕКО-18
🕑 13:08
🏠 Чернівці - Неаполь
🚐 НЕОПЛАН-50 С 30 .04 .23
🕑 13:00 - 13:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 13:16
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 13:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 13:24
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 13:32
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 13:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кропивник#
🚐 ІВЕКО-16
🕑 13:40 - 13:41
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кропивник#
🏢 Автовокзал №9
🚐 ІВЕКО-16
🕑 13:49 - 13:50
🏠 Харків - Утена
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .04 .24
🕑 13:54 - 13:55
🏠 Кам.Подільський - Карлові Вари
🚐 МЕРСЕДЕС Ч2
🕑 13:55 - 14:00
🏠 Київ - Брюссель
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 24 .08 .22
🕑 13:55 - 14:00
🏠 Київ Ав - Сан Ремо
🚐 НЕОПЛАН-45 С 01 .06 .23
🕑 13:55 - 14:00
🏠 Коломия - Трускавець
🚐 БАЗ-26 ( ) С 15 .01 .17
🕑 13:45 - 14:00
🏠 Хуст - Хмельницький
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН 18
🕑 13:55 - 14:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 14:05
🏠 Кам.Подільський - Карлови Вари
🚐 МЕРСЕДЕС-47 С 01 .11 .23
🕑 14:00 - 14:05
🏠 Кам.Подільський - Карлові Вари
🚐 М3-ІІІ
🕑 14:00 - 14:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 БАЗ-19 -
🕑 14:07 - 14:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Вигода#
🚐 БАЗ-19
🕑 14:35 - 14:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ФОЛЬКСВАГН 18
🕑 14:45
🏠 Сучава - Східниця
🚐 МЕРСЕДЕС 24
🕑 14:45 - 14:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 14:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 15:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:05
🏠 Львів - Івано-Франківськ
🚐 МБ-СПРИНТЕР_18
🕑 15:00 - 15:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Спас#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 15:07 - 15:10
🏠 Кам.Подільський - Свебодзин
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .04 .24
🕑 15:10 - 15:15
🏠 Кам.Подільський - Свебодзін
🚐 М3-ІІІ ( )С 24 .04 .24
🕑 15:10 - 15:15
🏠 Кам.Подільський - Свиноуйсце
🚐 М3-ІІІ
🕑 15:10 - 15:15
🏠 Кам.Подільський - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-50 С 24 .12 .23
🕑 15:10 - 15:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 15:25
🏠 Херсон - Гдиня
🚐 EOS(25) С 01 .04 .24
🕑 15:15 - 15:25
🏠 Городенка# - Братіслава
🚐 СЕТРА
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Городенка# - Прага Ав Флоренс
🚐 СЕТРА
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Вигода#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:37 - 15:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 ІВЕКО-16 -
🕑 15:35 - 15:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-19
🕑 15:45
🏠 Калуш - Одеса
🚐 НЕОПЛАН 116
🕑 15:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:47 - 15:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-21
🕑 15:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:57 - 16:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 16:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Перегінськ#
🚐 МЕРСЕДЕС 19 С 08 .01 .20
🕑 16:02 - 16:05
🏠 Івано-Франківськ - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН
🕑 16:00 - 16:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:07 - 16:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 16:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 16:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Петранка#
🚐 МЕРСЕДЕС-16 -
🕑 16:25 - 16:28
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:27 - 16:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ІВЕКО-18
🕑 16:38
🏠 Ів.Франківськ-1 - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:27 - 16:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 16:46
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:47
🏠 Чернівці - Чеське Будєйовіце
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 16:45 - 16:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 16:54
🏠 Ів.Франківськ-1 - Іванівка(К)
🚐 МЕРСЕДЕС-16 -
🕑 16:52 - 16:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кадобна#
🚐 БАЗ-19
🕑 16:40 - 17:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 17:02
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кропивник#
🚐 ІВЕКО-16
🕑 17:10 - 17:11
🏠 Ів.Франківськ-1 - Ілемня (Дружба)#
🚐 БАЗ-25
🕑 17:12 - 17:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кропивник#
🏢 Автовокзал №9
🚐 ІВЕКО-16
🕑 17:19 - 17:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 17:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Красне#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:30 - 17:35
🏠 Івано-Франківськ - Гдиня
🚐 ВАНХУЛ
🕑 17:35 - 17:40
🏠 Київ 1 - Познань
🚐 ВАНХУЛ
🕑 17:35 - 17:40
🏠 Херсон - Гданськ
🚐 ВАНХОЛ
🕑 17:35 - 17:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 17:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 БАЗ-30 -
🕑 17:37 - 17:46
🏠 Хмельницький - Хуст Ас
🚐 МЕРС-СПРИНТЕР
🕑 17:30 - 17:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:57
🏠 Верховина - Піла
🚐 НЕОПЛАН-49 С 18 .07 .20
🕑 17:50 - 18:00
🏠 Тернопіль Ав - Калуш
🚐 МЕРСЕДЕС 28
🕑 18:00
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 НЕОПЛАН
🕑 17:55 - 18:00
🏠 Хмельницький - Лешно
🚐 М3-ІІІ
🕑 17:50 - 18:00
🏠 Хмельницький - Хуст
🚐 БАЗ А079.04
🕑 17:55 - 18:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-21
🕑 18:05
🏠 Тернопіль Ав - Калуш 2
🚐 ІВЕКО 18
🕑 18:00 - 18:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - В.Струтин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:07 - 18:10
🏠 Тернопіль Ав - Калуш 2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ІВЕКО 18
🕑 18:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кадобна#
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 18:15 - 18:20
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН-50 Через деньУК
🕑 18:10 - 18:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🏢 Автовокзал №2
🚐 ФОЛЬКСВАГН 18
🕑 18:20 - 18:23
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 18:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кадобна#
🚐 БАЗ-19
🕑 18:28 - 18:29
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 18:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 ФОЛЬКСВАГН 18
🕑 18:30 - 18:33
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Тисів#
🚐 БАЗ-25
🕑 18:30 - 18:35
🏠 Верховина - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-49 С 11 .03 .21
🕑 18:45 - 18:50
🏠 Кам.Подільський - Гдиня
🚐 НЕОПЛАН-47 ( ) С 04 .07 .19
🕑 18:40 - 18:50
🏠 Кам.Подільський - Колобжег
🚐 М3-ІІІ
🕑 18:40 - 18:50
🏠 Камянець Подільський - Колобжег
🚐 НЕОПЛАН
🕑 18:40 - 18:50
🏠 Чернівці - Плзень
🚐 НЕОПЛАН-47 С 21 .09 .22
🕑 18:45 - 18:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ИВАН-19
🕑 18:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 ІВЕКО-16 -
🕑 18:55 - 19:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 19:05
🏠 Чернівці - Калуш
🚐 БАЗ-15 С 16 .10 .23
🕑 19:20
🏠 Ужгород - Ів.Франківськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:17 - 19:22
🏠 Хмельницький - Плзень
🚐 М3-ІІІ
🕑 19:20 - 19:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:35
🏠 Львів - Городенка
🚐 МБ-СПРИНТЕР_18
🕑 19:30 - 19:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 19:40
🏠 Тернопіль Ав - Долина
🚐 МЕРСЕДЕС 17
🕑 19:52 - 19:57
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 20:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 ІВЕКО-18
🕑 20:08
🏠 Верховина - Познань
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑 20:00 - 20:10
🏠 Чернівці - Познань
🚐 МЕРСЕДЕС 50 С 01 .04 .24
🕑 20:00 - 20:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 20:16
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 20:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 20:24
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 20:32
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 МЕРСЕДЕС 19
🕑 20:35
🏠 Марiуполь Ас - Салерно
🚐 НЕОПЛАН (55) Ср
🕑 20:30 - 20:40
🏠 Маріуполь - Салерно
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 20:30 - 20:40
🏠 Чернівці - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-49
🕑 20:30 - 20:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кропивник#
🚐 ІВЕКО-16
🕑 20:40 - 20:41
🏠 Дніпро Авц - Стрий Ас
🚐 ВАН-ХУЛ (55) Ср
🕑 20:36 - 20:46
🏠 Ів.Франківськ-1 - Кропивник#
🏢 Автовокзал №9
🚐 ІВЕКО-16
🕑 20:49 - 20:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Рожнятів
🚐 ІВЕКО-16
🕑 20:52 - 20:55
🏠 Салерно - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 20:50 - 21:00
🏠 Салерно(Іт) - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23
🕑 20:50 - 21:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Калуш-2
🏢 Автовокзал №2
🚐 БАЗ-19
🕑 21:40
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.