Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ЗАПОРІЖЖЯ

(Дніпропетровська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Вроцлав - Запоріжжя 00:40 NEOPLAN -

Щецин Ав - Запоріжжя 02:30 SETRA

Запоріжжя Ас-1 - Лешно Ав 02:56 СЕТРА (50) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Кошалiн 04:06 СЕТРА (45) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Плзень 05:02 НЕОПЛАН (49) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав 05:12 НЕОПЛАН (49) ВтЧтСб

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 05:13 НЕОПЛАН (49) ВтЧтСб

Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав 05:31 СЕТРА (45) ВтЧтСб

Запоріжжя - Кишинів 06:20 MERCEDES 22

Запоріжжя Ас-1 - Кишинiв Ас 06:22 НЕОПЛАН (35) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Могилiв-Под. 06:23 НЕОПЛАН (35) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Стамбул 06:31 МАН (31) Сб

Запоріжжя - Щецин Ав 06:40 SETRA

Запоріжжя Ас-1 - Гдиня 06:52 НЕОПЛАН (49) По непа

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 06:52 НЕОПЛАН (49) По парн

Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав 06:52 НЕОПЛАН (49) По непа

Запоріжжя Ас-1 - Бухарестаеро 06:57 МЕРСЕДЕС (50) Пн

Запоріжжя Ас-1 - Сiбiу 06:57 МЕРСЕДЕС (50) Чт

Запоріжжя Ас-1 - Тiмiшоара 06:57 МЕРСЕДЕС (50) Чт

Запоріжжя Ас-1 - Iзмаiл Ас 07:01 МЕРСЕДЕС (50) ПнЧт

Запоріжжя Ас-1 - Iзмаiл Ас 07:20 МЕРСЕДЕС (50) ПнЧт

Запоріжжя Ас-1 - Бухарестаеро 07:21 МЕРСЕДЕС (50) Пн

Запоріжжя Ас-1 - Гдиня 07:21 НЕОПЛАН (47) По парн

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 07:21 НЕОПЛАН (47) По парн

Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав 07:21 НЕОПЛАН (47) По парн

Запоріжжя Ас-1 - Сiбiу 07:21 МЕРСЕДЕС (50) Чт

Запоріжжя Ас-1 - Тiмiшоара 07:21 МЕРСЕДЕС (50) Чт

Запоріжжя - Варшава 08:00 MERCEDES 22

Запоріжжя Ас-1 - Одеса Ас 08:23 НЕОПЛАН (35) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Одеса 08:41 МЕРСЕДЕС (50) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Штефан-Воде 08:41 МЕРСЕДЕС (35) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Одеса Ас 08:42 МЕРСЕДЕС (35) Через д

Запоріжжя - Познань 09:00 MERCEDES 50

Запоріжжя Ас-1 - Херсон Ас 09:02 МЕРСЕДЕС (18) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав 09:07 НЕОПЛАН (49) ВтЧтСб

Запоріжжя Ас-1 - Лодзь Ас 09:22 НЕОПЛАН (49) СрПтВс

Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав 09:22 НЕОПЛАН (49) СрПтВс

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 09:23 НЕОПЛАН (49) СрПтВс

Запоріжжя Ас-1 - Херсон Ас 09:26 МЕРСЕДЕС (15) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Лодзь Ас 09:41 СЕТРА (54) СрПтВс

Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав 09:41 СЕТРА (54) СрПтВс

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 09:42 СЕТРА (45) СрПтВс

Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав 09:46 НЕОПЛАН (47) ВтЧтСб

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 09:47 НЕОПЛАН (47) ВтЧтСб

Запоріжжя - Анталія# 10:00 NEOPLAN 48

Запоріжжя Ас-1 - Варна 10:02 МАН (55) ПнСрСб

Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав 10:02 МАН (55) ПнСрСб

Запоріжжя Ас-1 - Чернівці Ас 10:02 МАН (55) ПнСрСб

Запоріжжя Ас-1 - Варна 10:21 МЕРСЕДЕС (55) ПнСрСб

Запоріжжя Ас-1 - Чернівці Ас 10:21 МЕРСЕДЕС (55) ПнСрСб

Запоріжжя Ас-1 - Чернівці Ас 10:22 МЕРСЕДЕС (55) ПнСрСб

Запоріжжя Ас-1 - Чернівці Ас 11:03 МАН (55) ПнСрСб

Варшава - Запоріжжя 12:25 MERCEDES 22

Запоріжжя - Кишинів А/П# 12:30 NEOPLAN 48

Запоріжжя Ас-1 - Кишинiв Аеро 12:52 НЕОПЛАН (49) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Могилiв-Под. 12:53 НЕОПЛАН (49) ВтПт

Херсон Ас - Запоріжжя Ас-1 15:50 МЕРСЕДЕС (17) Щодня

Тiмiшоара - Запоріжжя Ас-1 16:00 МЕРСЕДЕС (50) СрВс

Кишинiв Ас - Запоріжжя Ас-1 17:00 НЕОПЛАН (38) Щодня

Кишинів - Запоріжжя 17:00 MERCEDES 22

Кишинів А/П# - Запоріжжя 17:40 NEOPLAN 48

Кишинiв Аеро - Запоріжжя Ас-1 17:50 СЕТРА (55) ЧтВс

Запоріжжя Ас-1 - Женева 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Кельн 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Мадрид Ас 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Маннгейм 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Неаполь 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Оснабрюк 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Таллiнн 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя Ас-1 - Франкфурт(Мн 18:31 СЕТРА (45) ВтПт

Запоріжжя - Вроцлав 19:00 NEOPLAN -

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 19:02 СЕТРА (43) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав 19:12 СЕТРА (43) Щодня

Штефан-Воде - Запоріжжя Ас-1 19:15 МЕРСЕДЕС (50) Через д

Одеса Ас - Запоріжжя Ас-1 19:35 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Познань - Запоріжжя 20:00 MERCEDES 50

Познань Ав - Запоріжжя Ас-1 20:00 МЕРСЕДЕС (21) ПнЧтСб

Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав 20:16 СЕТРА (45) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 20:16 СЕТРА (45) Щодня

Познань Ав - Запоріжжя Ас-1 20:35 НЕОПЛАН (47) СрПтВс

Познань - Запоріжжя 21:30 MERCEDES 50

🏠 Вроцлав - Запоріжжя
🚐 NEOPLAN -
🕑 00:40
🏠 Щецин Ав - Запоріжжя
🚐 SETRA
🕑 02:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Лешно Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (50) Через д
🕑 02:56
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Кошалiн
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) Щодня
🕑 04:06
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Плзень
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) Щодня
🕑 05:02
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) ВтЧтСб
🕑 05:12
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) ВтЧтСб
🕑 05:13
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтЧтСб
🕑 05:31
🏠 Запоріжжя - Кишинів
🚐 MERCEDES 22
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Кишинiв Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (35) Щодня
🕑 06:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Могилiв-Под.
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (35) Щодня
🕑 06:23
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Стамбул
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН (31) Сб
🕑 06:31
🏠 Запоріжжя - Щецин Ав
🚐 SETRA
🕑 06:40
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Гдиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) По непа
🕑 06:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) По парн
🕑 06:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) По непа
🕑 06:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Бухарестаеро
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) Пн
🕑 06:57
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Сiбiу
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) Чт
🕑 06:57
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Тiмiшоара
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) Чт
🕑 06:57
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Iзмаiл Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) ПнЧт
🕑 07:01
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Iзмаiл Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) ПнЧт
🕑 07:20
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Бухарестаеро
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) Пн
🕑 07:21
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Гдиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (47) По парн
🕑 07:21
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (47) По парн
🕑 07:21
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (47) По парн
🕑 07:21
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Сiбiу
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) Чт
🕑 07:21
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Тiмiшоара
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) Чт
🕑 07:21
🏠 Запоріжжя - Варшава
🚐 MERCEDES 22
🕑 08:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Одеса Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (35) Через д
🕑 08:23
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Одеса
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) Через д
🕑 08:41
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Штефан-Воде
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (35) Через д
🕑 08:41
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Одеса Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (35) Через д
🕑 08:42
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 MERCEDES 50
🕑 09:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Херсон Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Через д
🕑 09:02
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) ВтЧтСб
🕑 09:07
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Лодзь Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) СрПтВс
🕑 09:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) СрПтВс
🕑 09:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) СрПтВс
🕑 09:23
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Херсон Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (15) Через д
🕑 09:26
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Лодзь Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (54) СрПтВс
🕑 09:41
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (54) СрПтВс
🕑 09:41
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) СрПтВс
🕑 09:42
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (47) ВтЧтСб
🕑 09:46
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (47) ВтЧтСб
🕑 09:47
🏠 Запоріжжя - Анталія#
🚐 NEOPLAN 48
🕑 10:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Варна
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН (55) ПнСрСб
🕑 10:02
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Познань Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН (55) ПнСрСб
🕑 10:02
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Чернівці Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН (55) ПнСрСб
🕑 10:02
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Варна
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (55) ПнСрСб
🕑 10:21
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Чернівці Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (55) ПнСрСб
🕑 10:21
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Чернівці Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (55) ПнСрСб
🕑 10:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Чернівці Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН (55) ПнСрСб
🕑 11:03
🏠 Варшава - Запоріжжя
🚐 MERCEDES 22
🕑 12:25
🏠 Запоріжжя - Кишинів А/П#
🚐 NEOPLAN 48
🕑 12:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Кишинiв Аеро
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) ВтПт
🕑 12:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Могилiв-Под.
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) ВтПт
🕑 12:53
🏠 Херсон Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (17) Щодня
🕑 15:50
🏠 Тiмiшоара - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) СрВс
🕑 16:00
🏠 Кишинiв Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (38) Щодня
🕑 17:00
🏠 Кишинів - Запоріжжя
🚐 MERCEDES 22
🕑 17:00
🏠 Кишинів А/П# - Запоріжжя
🚐 NEOPLAN 48
🕑 17:40
🏠 Кишинiв Аеро - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (55) ЧтВс
🕑 17:50
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Женева
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Кельн
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Мадрид Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Маннгейм
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Неаполь
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Оснабрюк
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Таллiнн
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Франкфурт(Мн
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) ВтПт
🕑 18:31
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 NEOPLAN -
🕑 19:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (43) Щодня
🕑 19:02
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (43) Щодня
🕑 19:12
🏠 Штефан-Воде - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (50) Через д
🕑 19:15
🏠 Одеса Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 19:35
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 MERCEDES 50
🕑 20:00
🏠 Познань Ав - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (21) ПнЧтСб
🕑 20:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) Щодня
🕑 20:16
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (45) Щодня
🕑 20:16
🏠 Познань Ав - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (47) СрПтВс
🕑 20:35
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 MERCEDES 50
🕑 21:30
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.