Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ЗАПОРІЖЖЯ

(Чернігівська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Запоріжжя - Латина 04:00 МЕРСЕДЕС-0330

Запоріжжя - Кошалін 06:15 МЕРСЕДЕС 50

Запоріжжя - Вроцлав 06:20 НЕОПЛАН-48 С 22 .03 .24

Запоріжжя-Київ - Дюссельдорф-Ойскірхен 06:30 VAN HOOL 815 С 13 .05 .24

Запоріжжя Ас-1 - Лешно Ав 07:00 МЕРСЕДЕС (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Слубiце 07:00 МЕРСЕДЕС (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Вейхерово 07:05 МЕРСЕДЕС (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Гдиня 07:05 МЕРСЕДЕС (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Пардубiце 07:05 МЕРСЕДЕС (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав 07:05 МЕРСЕДЕС (49) Через д

Харків Ас-1 - Щецин 07:10 07:10 BOVA MAGIQ

Запоріжжя-Біла Церква - Слупськ 07:30 СЕТРА С 29 .04 .24

Харків Ас-1 - Щецин 07:20 07:30 BOVA MAGIQ

Запоріжжя Ас-1 - Кошалiн 08:45 МЕРСЕДЕС (49) Щодня

Запоріжжя - Анталія 10:00 МАН

Запоріжжя - Антверпен 10:00 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 11 .01 .24

Запоріжжя - Плзень 10:00 МЕРСЕДЕС Б.50

Запоріжжя - Ойскірхен 16:00 ВАНХУЛ

Запоріжжя - Вроцлав 19:00 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя - Вроцлав 19:50 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 02 .04 .24

🏠 Запоріжжя - Латина
🚐 МЕРСЕДЕС-0330
🕑 04:00
🏠 Запоріжжя - Кошалін
🚐 МЕРСЕДЕС 50
🕑 06:15
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-48 С 22 .03 .24
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя-Київ - Дюссельдорф-Ойскірхен
🚐 VAN HOOL 815 С 13 .05 .24
🕑 06:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Лешно Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑 07:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Слубiце
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑 07:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вейхерово
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑 07:05
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Гдиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑 07:05
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Пардубiце
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑 07:05
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑 07:05
🏠 Харків Ас-1 - Щецин
🚐 BOVA MAGIQ
🕑 07:10 - 07:10
🏠 Запоріжжя-Біла Церква - Слупськ
🚐 СЕТРА С 29 .04 .24
🕑 07:30
🏠 Харків Ас-1 - Щецин
🚐 BOVA MAGIQ
🕑 07:20 - 07:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Кошалiн
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Щодня
🕑 08:45
🏠 Запоріжжя - Анталія
🚐 МАН
🕑 10:00
🏠 Запоріжжя - Антверпен
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 11 .01 .24
🕑 10:00
🏠 Запоріжжя - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 10:00
🏠 Запоріжжя - Ойскірхен
🚐 ВАНХУЛ
🕑 16:00
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 19:00
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 02 .04 .24
🕑 19:50
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.