Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ЗАПОРІЖЖЯ

(Кіровоградська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Запоріжжя - В.Волинський 02:00 ВАН-ХООЛ-50

Запоріжжя - Вроцлав 02:00 ВАН-ХООЛ-50

Запоріжжя - Познань 02:00 ВАН-ХООЛ-50

Запоріжжя - Вроцлав 1 03:00 М3--ІІІ

Запоріжжя-Черкаси - Свіноуйсьце 06:30 VAN HOOL С 11 .03 .24

Запоріжжя-Черкаси - Богатиня 06:40 СЕТРА

Запоріжжя Ас-1 - Ковель 07:05 МЕРСЕДЕС (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 07:05 МЕРСЕДЕС (49) Через д

Запоріжжя - Щецин 07:30 МЕРСЕДЕС Б.50

Запоріжжя Ас-1 - Володимир-Волинський Ас 08:45 МЕРСЕДЕС (49) Щодня

Запоріжжя - Вроцлав 19:00 МАН-50

Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас 19:05 СЕТРА (43) Щодня

🏠 Запоріжжя - В.Волинський
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 02:00
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 02:00
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 ВАН-ХООЛ-50
🕑 02:00
🏠 Запоріжжя - Вроцлав 1
🚐 М3--ІІІ
🕑 03:00
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Свіноуйсьце
🚐 VAN HOOL С 11 .03 .24
🕑 06:30
🏠 Запоріжжя-Черкаси - Богатиня
🚐 СЕТРА
🕑 06:40
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Ковель
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑 07:05
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Через д
🕑 07:05
🏠 Запоріжжя - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 07:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Володимир-Волинський Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (49) Щодня
🕑 08:45
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МАН-50
🕑 19:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Львів Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 СЕТРА (43) Щодня
🕑 19:05
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.