Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ЗАПОРІЖЖЯ

(Чернігівська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Запоріжжя Ас-1 - Вейхерово 04:42 НЕОПЛАН (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Гдиня 04:42 НЕОПЛАН (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав 04:42 НЕОПЛАН (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Лешно Ав 04:52 НЕОПЛАН (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Слубiце 04:52 НЕОПЛАН (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Пардубiце 04:57 НЕОПЛАН (49) Через д

Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас 07:22 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Ковель 07:22 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Рівне Ас 07:22 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Чернiгiв 07:22 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Київ Ас - Запоріжжя Ас-1 08:00 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас 08:22 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Рівне Ас 08:22 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Чернiгiв 08:22 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас 08:52 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Ковель 08:52 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Рівне Ас 08:52 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Чернiгiв 08:52 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Київ Ас - Запоріжжя Ас-1 09:30 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав 11:47 СПРИНТЕР (18) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас 11:52 СПРИНТЕР (18) Щодня

Київ Ас - Запоріжжя Ас-1 15:00 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Київ Ас - Запоріжжя Ас-1 18:10 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас 20:02 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Чернiгiв 20:02 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Ковель 20:07 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Львів Ас - Запоріжжя Ас-1 20:15 НЕОПЛАН (49) СрПтВс

Київ Ас - Запоріжжя Ас-1 20:35 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Київ Ас - Запоріжжя Ас-1 21:00 МАН (42) Щодня

Шостка Ас - Запоріжжя Ас-1 22:05 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вейхерово
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) Через д
🕑 04:42
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Гдиня
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) Через д
🕑 04:42
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Щецин Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) Через д
🕑 04:42
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Лешно Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) Через д
🕑 04:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Слубiце
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) Через д
🕑 04:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Пардубiце
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) Через д
🕑 04:57
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 07:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Ковель
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 07:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Рівне Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 07:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Чернiгiв
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 07:22
🏠 Київ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 08:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 08:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Рівне Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 08:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Чернiгiв
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 08:22
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 08:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Ковель
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 08:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Рівне Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 08:52
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Чернiгiв
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 08:52
🏠 Київ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 09:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Вроцлав Ав
🏢 Автовокзал №1
🚐 СПРИНТЕР (18) Щодня
🕑 11:47
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 СПРИНТЕР (18) Щодня
🕑 11:52
🏠 Київ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 15:00
🏠 Київ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 18:10
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Київ Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 20:02
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Чернiгiв
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 20:02
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Ковель
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 20:07
🏠 Львів Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (49) СрПтВс
🕑 20:15
🏠 Київ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 20:35
🏠 Київ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН (42) Щодня
🕑 21:00
🏠 Шостка Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 22:05
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.