Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ЗАПОРІЖЖЯ

(Дніпропетровська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Гожув-Велькопольский - Запоріжжя 00:40 МЕРСЕДЕС Б.50

Білосток - Запоріжжя 01:20 М3--ІІІ ( )С 01 .06 .24

Щецин - Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) 02:30 02:40 МАН-49

Щецин - Запоріжжя 02:50 МЕРСЕДЕС Б.50

Щецин - Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) 02:50 МАН-49

Запорiжжя Ав - Кошалiн Ав 03:31 ВАН-ХОЛЛ (51) Ежеднев

Запоріжжя - Вроцлав 04:00 НЕОПЛАН-50

Слупськ - Запоріжжя 04:40 НЕОПЛАН-40

Бургас - Запоріжжя 05:00 М3-ІІІ

Запоріжжя - Щецин 05:20 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя - Познань 05:40 М3-ІІІ

Утена (LT) - Харків 05:35 05:40 ВАНХУЛ

Утена (LT) - Харків 05:30 05:40 НЕОПЛАН

Утена - Харків 05:40 05:40 М3--ІІІ

Утена - Харків 05:30 05:40 М3-ІІІ

Запорiжжя - Кошалін 06:15 МЕРСЕДЕС

Запоріжжя - Кошалін 06:15 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 09 .02 .24

Запорiжжя Ав - Прага Ав 06:16 МАН (55) ПнЧтПтСб

Запоріжжя - Кишинів 06:20 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя - Кишинів Ав 06:20 НЕОПЛАН-45 ( )С 17 .10 .22

Запоріжжя - Мог.Подільський 06:20 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя - Свіноуйсьце 06:20 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя - Слупськ 06:20 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя - Щецин 06:20 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Львів Ас-1(Стрийська) 06:20 МАН-49

Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Свіноуйсьце 06:20 МАН-49

Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Слупськ 06:20 МАН-49

Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Щецин 06:20 МАН-49

Запоріжжя Ас-1 - Шостка Ас 06:27 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Запорiжжя - Плзень# 06:30 МЕРСЕДЕС-Б

Запоріжжя - Прага-Плзень 06:30 МАН С 05 .04 .24

Запоріжжя-Дніпро - Вейхерово 06:30 ЕОС С 25 .04 .24

Запоріжжя-Дніпро - Гдиня 06:30 ВОЛЬВО

Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Львів Ас-1(Стрийська) 06:30 06:40 МАН-49

Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Свіноуйсьце 06:30 06:40 МАН-49

Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Слупськ 06:30 06:40 МАН-49

Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Щецин 06:30 06:40 МАН-49

Запоріжжя - Антверпен 07:00 МЕРСЕДЕС Б.50

Запоріжжя - Бургас 07:00 М3--ІІІ

Запоріжжя - Плзень 07:00 МЕРСЕДЕС Б.50 -

Запоріжжя - Тімішоара 07:00 НЕОПЛАН 50

Запоріжжя-Дніпро - Щецин 07:00 ЕОС

Утена# - Харків# 07:05 07:10 MAN

Чернівці - Черкаси Ас 2 07:35 07:40 MERSEDES SPRINTER

Голенюв - Запоріжжя 08:20 М3--ІІІ

Запоріжжя Ас-1 - Шостка Ас 08:42 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Запорiжжя Ав - Латiна 08:56 НЕОПЛАН (55) ВтЧт

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 09:00 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Запоріжжя - Латина 09:00 НЕОПЛАН-40

Запоріжжя - Львів Ас-8(Двірцева-1) 09:00 МАН-42

Запоріжжя - Познань 09:00 МАН-42

Запоріжжя-Дніпро - Салерно-Латіна 09:00 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 10 .04 .24

Львів - Харків 09:00 09:05 SETRA_49

Запоріжжя Ас-1 - Полтава Ас-1 09:22 ЭТАЛОН (30) Щодня

Запоріжжя-Харків - Прага-Плзень 09:30 МАН

Запоріжжя Ас-1 - Полтава Ас-1 09:32 ЭТАЛОН (30) ВтЧтСб

Запорiжжя - Свебодзiн 09:46 ВАН-ХОЛЛ (51) Ежеднев

Запоріжжя Ас-1 - Боромля 09:57 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Запоріжжя - Анталія 10:00 М3--ІІІ

Запоріжжя - Бургас Ж/Д(Болгарія)# 10:00 НЕОПЛАН-50

Запоріжжя - Київ Видубичі 10:00 TEMSA

Запоріжжя - Чернівці 10:00 НЕОПЛАН-50

Запоріжжя Ас-1 - Шостка Ас 10:12 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 10:30 ЭТАЛОН (29) Щодня

Кошице - Запоріжжя 10:50 НЕОПЛАН-40

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 11:30 ЭТАЛОН (29) Щодня

Ужгород - Запоріжжя 12:00 МЕРС SPRINTER

Харків Ас-2 - Запоріжжя Ас-1 12:15 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Запоріжжя - Кишинів (Аеропорт)# 12:30 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 08 .03 .24

Запоріжжя - Кишинів(А/Т) 12:30 НЕОПЛАН-50

Запоріжжя - Мог.Подільський 12:30 НЕОПЛАН-50

Запоріжжя Ас-1 - Харків Ас-1 12:47 МЕРСЕДЕС (19) Щодня

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 13:00 БОГДАН (27) Щодня

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 14:00 БОГДАН (27) Щодня

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 14:10 МЕРСЕДЕС (17) Щодня

Запоріжжя Ас-1 - Краматорськ Ас 14:12 ЭТАЛОН (29) Щодня

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 14:40 МЕРСЕДЕС (17) Щодня

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 15:00 ЭТАЛОН (27) Щодня

Запоріжжя-Київ - Штутгарт-Карлсруе 15:30 VAN HOOL

Харків Ас-1 - Запоріжжя Ас-1 15:35 МЕРСЕДЕС (16) Щодня

Запоріжжя - Прага 16:00 НЕОПЛАН

Кишинів - Запоріжжя 16:00 НЕОПЛАН-40

Кишинів Ав - Запоріжжя 16:00 НЕОПЛАН-45 ( )С 17 .10 .22

Одеса Привоз - Запоріжжя 16:00 СЕТРА С 15 .04 .24

Херсон - Кельн 15:55 16:00 НЕОПЛАН

Херсон - Оснабрюк 15:55 16:00 НЕОПЛАН

Херсон - Франкфурт На Майні 15:55 16:00 НЕОПЛАН

Запоріжжя Ас-1 - Полтава 16:17 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Запоріжжя - Авелліно 17:00 ВАНХОЛ

Запоріжжя - Братіслава 17:05 НЕОПЛАН-55

Полтава Ас-1 - Запоріжжя Ас-1 17:25 ЭТАЛОН (30) Щодня

Тімішоара - Запоріжжя 17:30 НЕОПЛАН 50

Полтава Ас-1 - Запорiжжя Ав 17:35 БАЗ (30) Ежеднев

Кишинів (Аеропорт)# - Запоріжжя 17:40 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 08 .03 .24

Кишинів(А/Т) - Запоріжжя 17:40 НЕОПЛАН-50

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 17:50 МЕРСЕДЕС (20) Щодня

Анталія - Запоріжжя 18:30 НЕОПЛАН

Запоріжжя - Познань 18:30 М3--ІІІ

Запоріжжя - Фрайбург 18:30 М3--ІІІ

Київ Видубичі - Запоріжжя 18:40 TEMSA

Харків Ас-2 - Запоріжжя Ас-1 18:50 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Запоріжжя - Вроцлав 19:00 МЕРСЕДЕС Б.50

Запоріжжя - Львів Ас-8(Двірцева-1) 19:00 МАН-42

Запоріжжя - Ужгород 19:00 МАН-42

Одеса Привокзальна - Запоріжжя 19:00 МЕРСЕДЕС-50

Запоріжжя - Генуя 19:10 МЕРСЕДЕС Б.50

Львів Ас-8(Двірцева-1) - Запоріжжя 19:30 МАН-42

Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1 19:35 БАЗ (29) Щодня

Познань - Запоріжжя 20:00 МЕРСЕДЕС Б.50

Анталія - Запоріжжя 20:50 М3--ІІІ

Познань - Запоріжжя 21:10 М3-ІІІ

Запоріжжя - Слупськ 21:40 М3--ІІІ

Запоріжжя - Білосток 22:00 М3--ІІІ ( )С 01 .06 .24

Кошалін - Запоріжжя 22:00 VAN HOOL 815

Харків Ас-1 - Запоріжжя Ас-1 22:00 МЕРСЕДЕС (18) Щодня

Одеса - Запоріжжя 22:40 МАН-51

Щецин - Харків Ас-1 22:55 23:05 BOVA MAGIQ

Гожув Велькопольськи - Запоріжжя 23:10 М3--ІІІ -

Розвадов - Тернопіль# 23:10 23:15 МЕРСЕДЕС-20

Щецин - Харків Ас-1 23:15 23:15 BOVA MAGIQ

Запоріжжя - Щецин 23:30 М3--ІІІ

Львів Ас-1(Стрийська) - Запоріжжя 23:50 СЕТРА 49

🏠 Гожув-Велькопольский - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 00:40
🏠 Білосток - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ ( )С 01 .06 .24
🕑 01:20
🏠 Щецин - Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе)
🚐 МАН-49
🕑 02:30 - 02:40
🏠 Щецин - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 02:50
🏠 Щецин - Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе)
🏢 Автовокзал №4
🚐 МАН-49
🕑 02:50
🏠 Запорiжжя Ав - Кошалiн Ав
🚐 ВАН-ХОЛЛ (51) Ежеднев
🕑 03:31
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 04:00
🏠 Слупськ - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 04:40
🏠 Бургас - Запоріжжя
🚐 М3-ІІІ
🕑 05:00
🏠 Запоріжжя - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 05:20
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 М3-ІІІ
🕑 05:40
🏠 Утена (LT) - Харків
🚐 ВАНХУЛ
🕑 05:35 - 05:40
🏠 Утена (LT) - Харків
🚐 НЕОПЛАН
🕑 05:30 - 05:40
🏠 Утена - Харків
🚐 М3--ІІІ
🕑 05:40 - 05:40
🏠 Утена - Харків
🚐 М3-ІІІ
🕑 05:30 - 05:40
🏠 Запорiжжя - Кошалін
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 06:15
🏠 Запоріжжя - Кошалін
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 09 .02 .24
🕑 06:15
🏠 Запорiжжя Ав - Прага Ав
🚐 МАН (55) ПнЧтПтСб
🕑 06:16
🏠 Запоріжжя - Кишинів
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя - Кишинів Ав
🚐 НЕОПЛАН-45 ( )С 17 .10 .22
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя - Мог.Подільський
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя - Свіноуйсьце
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя - Слупськ
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя - Щецин
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Львів Ас-1(Стрийська)
🏢 Автовокзал №4
🚐 МАН-49
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Свіноуйсьце
🏢 Автовокзал №4
🚐 МАН-49
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Слупськ
🏢 Автовокзал №4
🚐 МАН-49
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Щецин
🏢 Автовокзал №4
🚐 МАН-49
🕑 06:20
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Шостка Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 06:27
🏠 Запорiжжя - Плзень#
🚐 МЕРСЕДЕС-Б
🕑 06:30
🏠 Запоріжжя - Прага-Плзень
🚐 МАН С 05 .04 .24
🕑 06:30
🏠 Запоріжжя-Дніпро - Вейхерово
🚐 ЕОС С 25 .04 .24
🕑 06:30
🏠 Запоріжжя-Дніпро - Гдиня
🚐 ВОЛЬВО
🕑 06:30
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Львів Ас-1(Стрийська)
🚐 МАН-49
🕑 06:30 - 06:40
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Свіноуйсьце
🚐 МАН-49
🕑 06:30 - 06:40
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Слупськ
🚐 МАН-49
🕑 06:30 - 06:40
🏠 Запоріжжя Ас-4(Оріхівське Шоссе) - Щецин
🚐 МАН-49
🕑 06:30 - 06:40
🏠 Запоріжжя - Антверпен
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 07:00
🏠 Запоріжжя - Бургас
🚐 М3--ІІІ
🕑 07:00
🏠 Запоріжжя - Плзень
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 -
🕑 07:00
🏠 Запоріжжя - Тімішоара
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 07:00
🏠 Запоріжжя-Дніпро - Щецин
🚐 ЕОС
🕑 07:00
🏠 Утена# - Харків#
🚐 MAN
🕑 07:05 - 07:10
🏠 Чернівці - Черкаси Ас 2
🚐 MERSEDES SPRINTER
🕑 07:35 - 07:40
🏠 Голенюв - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ
🕑 08:20
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Шостка Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 08:42
🏠 Запорiжжя Ав - Латiна
🚐 НЕОПЛАН (55) ВтЧт
🕑 08:56
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 09:00
🏠 Запоріжжя - Латина
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 09:00
🏠 Запоріжжя - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 МАН-42
🕑 09:00
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 МАН-42
🕑 09:00
🏠 Запоріжжя-Дніпро - Салерно-Латіна
🚐 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 10 .04 .24
🕑 09:00
🏠 Львів - Харків
🚐 SETRA_49
🕑 09:00 - 09:05
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Полтава Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (30) Щодня
🕑 09:22
🏠 Запоріжжя-Харків - Прага-Плзень
🚐 МАН
🕑 09:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Полтава Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (30) ВтЧтСб
🕑 09:32
🏠 Запорiжжя - Свебодзiн
🚐 ВАН-ХОЛЛ (51) Ежеднев
🕑 09:46
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Боромля
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 09:57
🏠 Запоріжжя - Анталія
🚐 М3--ІІІ
🕑 10:00
🏠 Запоріжжя - Бургас Ж/Д(Болгарія)#
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 10:00
🏠 Запоріжжя - Київ Видубичі
🚐 TEMSA
🕑 10:00
🏠 Запоріжжя - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 10:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Шостка Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 10:12
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (29) Щодня
🕑 10:30
🏠 Кошице - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 10:50
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (29) Щодня
🕑 11:30
🏠 Ужгород - Запоріжжя
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 12:00
🏠 Харків Ас-2 - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 12:15
🏠 Запоріжжя - Кишинів (Аеропорт)#
🚐 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 08 .03 .24
🕑 12:30
🏠 Запоріжжя - Кишинів(А/Т)
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 12:30
🏠 Запоріжжя - Мог.Подільський
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 12:30
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Харків Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Щодня
🕑 12:47
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 БОГДАН (27) Щодня
🕑 13:00
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 БОГДАН (27) Щодня
🕑 14:00
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (17) Щодня
🕑 14:10
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Краматорськ Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (29) Щодня
🕑 14:12
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (17) Щодня
🕑 14:40
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (27) Щодня
🕑 15:00
🏠 Запоріжжя-Київ - Штутгарт-Карлсруе
🚐 VAN HOOL
🕑 15:30
🏠 Харків Ас-1 - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Щодня
🕑 15:35
🏠 Запоріжжя - Прага
🚐 НЕОПЛАН
🕑 16:00
🏠 Кишинів - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:00
🏠 Кишинів Ав - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН-45 ( )С 17 .10 .22
🕑 16:00
🏠 Одеса Привоз - Запоріжжя
🚐 СЕТРА С 15 .04 .24
🕑 16:00
🏠 Херсон - Кельн
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:55 - 16:00
🏠 Херсон - Оснабрюк
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:55 - 16:00
🏠 Херсон - Франкфурт На Майні
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:55 - 16:00
🏠 Запоріжжя Ас-1 - Полтава
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 16:17
🏠 Запоріжжя - Авелліно
🚐 ВАНХОЛ
🕑 17:00
🏠 Запоріжжя - Братіслава
🚐 НЕОПЛАН-55
🕑 17:05
🏠 Полтава Ас-1 - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ЭТАЛОН (30) Щодня
🕑 17:25
🏠 Тімішоара - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 17:30
🏠 Полтава Ас-1 - Запорiжжя Ав
🚐 БАЗ (30) Ежеднев
🕑 17:35
🏠 Кишинів (Аеропорт)# - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС-50 ( )С 08 .03 .24
🕑 17:40
🏠 Кишинів(А/Т) - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН-50
🕑 17:40
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (20) Щодня
🕑 17:50
🏠 Анталія - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН
🕑 18:30
🏠 Запоріжжя - Познань
🚐 М3--ІІІ
🕑 18:30
🏠 Запоріжжя - Фрайбург
🚐 М3--ІІІ
🕑 18:30
🏠 Київ Видубичі - Запоріжжя
🚐 TEMSA
🕑 18:40
🏠 Харків Ас-2 - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 18:50
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 19:00
🏠 Запоріжжя - Львів Ас-8(Двірцева-1)
🚐 МАН-42
🕑 19:00
🏠 Запоріжжя - Ужгород
🚐 МАН-42
🕑 19:00
🏠 Одеса Привокзальна - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 19:00
🏠 Запоріжжя - Генуя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 19:10
🏠 Львів Ас-8(Двірцева-1) - Запоріжжя
🚐 МАН-42
🕑 19:30
🏠 Дніпро Авц - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 БАЗ (29) Щодня
🕑 19:35
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50
🕑 20:00
🏠 Анталія - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ
🕑 20:50
🏠 Познань - Запоріжжя
🚐 М3-ІІІ
🕑 21:10
🏠 Запоріжжя - Слупськ
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:40
🏠 Запоріжжя - Білосток
🚐 М3--ІІІ ( )С 01 .06 .24
🕑 22:00
🏠 Кошалін - Запоріжжя
🚐 VAN HOOL 815
🕑 22:00
🏠 Харків Ас-1 - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Щодня
🕑 22:00
🏠 Одеса - Запоріжжя
🚐 МАН-51
🕑 22:40
🏠 Щецин - Харків Ас-1
🚐 BOVA MAGIQ
🕑 22:55 - 23:05
🏠 Гожув Велькопольськи - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ -
🕑 23:10
🏠 Розвадов - Тернопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 23:10 - 23:15
🏠 Щецин - Харків Ас-1
🚐 BOVA MAGIQ
🕑 23:15 - 23:15
🏠 Запоріжжя - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 23:30
🏠 Львів Ас-1(Стрийська) - Запоріжжя
🚐 СЕТРА 49
🕑 23:50
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.