Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: НІКОПОЛЬ

(Дніпропетровська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Одеса Привоз - Харків 00:12 00:32 МАН .09 .22

Одеса Привоз - Харків 00:42 01:02 СЕТРА .09 .22

Одеса - Харків 01:12 01:32 МЕРСЕДЕС-50

Одеса Ас Привоз - Харків 01:12 01:32 МЕРСЕДЕС-0303

Нікополь Ас - Одеса Ас 04:55 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Нікополь - Одеса 06:05 ИК-256

Нікополь Ас - Миргород Ас 07:10 МЕРСЕДЕС (17) Через д

Нікополь - Ковель 08:00 МЕРСЕДЕС-48

Нікополь - Щецин 08:00 МЕРСЕДЕС-48

Нікополь - Щецин Ав 08:00 BOVA 49

Дніпро Авц - Нікополь Ас 08:45 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Запоріжжя - Вроцлав 08:45 08:50 НЕОПЛАН 316SH

Дніпро Авц - Покров Ас 09:15 09:20 МЕРСЕДЕС (19) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 10:30 МЕРСЕДЕС (16) ПнВтСрЧтПтСб

Дніпро Авц - Нікополь Ас 11:00 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Покров Ас 11:30 11:35 МЕРСЕДЕС (19) Ежеднев

Херсон - Дніпродзержинськ 11:55 12:00 МЕРСЕДЕС-18

Дніпро(Дніпропетроськ) - Одеса Ав Привоз 12:00 12:10 МЕРСЕДЕС-18

Дніпро Авц - Нікополь Ас 12:25 БОГДАН (27) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 12:45 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Запоріжжя - Миколаїв 12:50 13:00 МАН 30

Дніпро Авц - Покров Ас 13:00 13:05 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Покров Ас 13:30 13:35 МЕРСЕДЕС (19) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 14:05 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 14:50 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Покров Ас 15:00 15:05 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Покров Ас 16:00 16:05 МЕРСЕДЕС (18) Пт

Миколаїв - Запоріжжя 15:55 16:05 НЕОПЛАН

Дніпро Авц - Нікополь Ас 16:10 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 16:35 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 16:45 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Одеса - Дніпро(Дніпропетроськ) 16:35 16:45 МЕРСЕДЕС-20

Одеса Ас - Нікополь Ас 18:00 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Одеса Привокзальна - Нікополь 18:00 МЕРСЕДЕС 18

Одеса - Нікополь 18:05 МЕРСЕДЕС-18

Одеса Ав Привоз - Дніпро(Дніпропетроськ) 17:55 18:05 МЕРСЕДЕС-18

Дніпро Авц - Нікополь Ас 18:10 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 18:25 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Херсон - Суми 18:55 19:00 СКАНІЯ

Дніпро Авц - Покров Ас 19:30 19:35 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 20:25 БАЗ (29) Ежеднев

Дніпро Авц - Нікополь Ас 20:50 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев

Вроцлав - Запоріжжя 21:00 21:05 НЕОПЛАН 316SH

Ковель - Запоріжжя 21:15 21:20 М3--ІІІ

Харків - Одеса Ав Привоз 21:27 21:52 МЕРСЕДЕС-50

Харків - Одеса Ас Привоз 21:27 21:52 НЕОПЛАН

Ковель - Нікополь 22:00 МЕРСЕДЕС-48

Щецин Ав - Нікополь 22:00 BOVA 49

🏠 Одеса Привоз - Харків
🚐 МАН .09 .22
🕑 00:12 - 00:32
🏠 Одеса Привоз - Харків
🚐 СЕТРА .09 .22
🕑 00:42 - 01:02
🏠 Одеса - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 01:12 - 01:32
🏠 Одеса Ас Привоз - Харків
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 01:12 - 01:32
🏠 Нікополь Ас - Одеса Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 04:55
🏠 Нікополь - Одеса
🚐 ИК-256
🕑 06:05
🏠 Нікополь Ас - Миргород Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (17) Через д
🕑 07:10
🏠 Нікополь - Ковель
🚐 МЕРСЕДЕС-48
🕑 08:00
🏠 Нікополь - Щецин
🚐 МЕРСЕДЕС-48
🕑 08:00
🏠 Нікополь - Щецин Ав
🚐 BOVA 49
🕑 08:00
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 08:45
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 08:45 - 08:50
🏠 Дніпро Авц - Покров Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Ежеднев
🕑 09:15 - 09:20
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) ПнВтСрЧтПтСб
🕑 10:30
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 11:00
🏠 Дніпро Авц - Покров Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Ежеднев
🕑 11:30 - 11:35
🏠 Херсон - Дніпродзержинськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:55 - 12:00
🏠 Дніпро(Дніпропетроськ) - Одеса Ав Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:00 - 12:10
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 БОГДАН (27) Ежеднев
🕑 12:25
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 12:45
🏠 Запоріжжя - Миколаїв
🚐 МАН 30
🕑 12:50 - 13:00
🏠 Дніпро Авц - Покров Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 13:00 - 13:05
🏠 Дніпро Авц - Покров Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (19) Ежеднев
🕑 13:30 - 13:35
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 14:05
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 14:50
🏠 Дніпро Авц - Покров Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 15:00 - 15:05
🏠 Дніпро Авц - Покров Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Пт
🕑 16:00 - 16:05
🏠 Миколаїв - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:55 - 16:05
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 16:10
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 16:35
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 16:45
🏠 Одеса - Дніпро(Дніпропетроськ)
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 16:35 - 16:45
🏠 Одеса Ас - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 18:00
🏠 Одеса Привокзальна - Нікополь
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 18:00
🏠 Одеса - Нікополь
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:05
🏠 Одеса Ав Привоз - Дніпро(Дніпропетроськ)
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:55 - 18:05
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 18:10
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 18:25
🏠 Херсон - Суми
🚐 СКАНІЯ
🕑 18:55 - 19:00
🏠 Дніпро Авц - Покров Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:30 - 19:35
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 БАЗ (29) Ежеднев
🕑 20:25
🏠 Дніпро Авц - Нікополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС (16) Ежеднев
🕑 20:50
🏠 Вроцлав - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 21:00 - 21:05
🏠 Ковель - Запоріжжя
🚐 М3--ІІІ
🕑 21:15 - 21:20
🏠 Харків - Одеса Ав Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-50
🕑 21:27 - 21:52
🏠 Харків - Одеса Ас Привоз
🚐 НЕОПЛАН
🕑 21:27 - 21:52
🏠 Ковель - Нікополь
🚐 МЕРСЕДЕС-48
🕑 22:00
🏠 Щецин Ав - Нікополь
🚐 BOVA 49
🕑 22:00
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.