Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: МЕЛІТОПОЛЬ

(Запорізька обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Франкфурт-На-Майні - Мелітополь 00:15 НЕОПЛАН 316SH

Одеса - Донецьк 3 00:20 00:25 МЕРСЕДЕС-0403

Донецьк 3 - Одеса 00:35 00:55 МЕРСЕДЕС-0403

Салерно - Маріуполь 00:55 01:05 МЕРСЕДЕС

Салерно(Іт) - Маріуполь 00:55 01:05 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23

Маріуполь - Ченстохова (PL) 02:50 03:00 ВАНХУ 54

Каушаны - Маріуполь 03:15 03:20 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16

Одеса Ас Привоз - Донецьк 1 03:20 03:25 МЕРСЕДЕС-0303

Щецин - Маріуполь 04:40 04:50 М3--ІІІ НЕЧетныеПС

Мелітополь - Кьольн 05:00 М3--ІІІ

Одеса - Маріуполь 04:55 05:00 ВОЛЬВО

Познань (PL) - Маріуполь 04:55 05:00 НЕОПЛАН 46

Мелітополь - Щецин 05:30 М3--ІІІ

Мелітополь - Щецин 06:30 НЕОПЛАН 316SH

Мелітополь Ас1 - Щецін 06:30 НЕОПЛАН

Мелітополь - Франкфурт На Майні 07:00 М3--ІІІ

Мелітополь - Франкфурт-На-Майні 07:00 НЕОПЛАН 316SH

Щецин - Мелітополь 07:00 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 12 .04 .21

Мелітополь Ас-1 - Бахмут Дон 07:18 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Бердянськ Ас - Дніпро 07:45 07:55 МЕРСЕДЕС (20) Ежеднев

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1 07:45 07:55 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Мелітополь - Кельн 08:00 НЕОПЛАН 316SH

Мелітополь Ас-1-Київ - Колобжег 08:00 BOVA

Мелітополь - Одеса 08:30 МЕРСЕДЕС-18

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1 09:18 09:20 МЕРСЕДЕС (22) Ежеднев

Бердянськ Ас - Мелітополь Ас-1 10:45 ФОЛЬКСВАГЕН (18) Ежеднев

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1 11:25 11:30 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Маріуполь - Штефан Воде (Молдова) 11:45 12:00 МАН 50

Маріуполь Дон - Одеса 11:45 12:00 МЕРСЕДЕС (21) Через д

Бердянськ Ас - Мелітополь Ас-1 13:25 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Маріуполь - Бартошіце 13:10 13:30 М3-ІІІ

Щецин - Мелітополь 13:30 НЕОПЛАН 316SH

Херсон - Мелітополь 13:45 ЕТАЛОН

Єдинці - Бердянськ 13:50 14:00 NEOPLAN 116

Бердянськ Ас - К-Дніпровська Ас 14:10 14:15 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Маріуполь - Плзень 14:20 14:30 МАН-50 -

Бердянськ Ас - Веселе Ас 14:30 14:40 ФОЛЬКСВАГЕН (18) Ежеднев

Мелітополь - Карлсруе 15:30 МАН-47

Мелітополь - Кельн 15:30 МАН-47

Мелітополь - Кьольн 15:30 ВАНХУ

Мелітополь - Франкфурт-На-Майне 15:30 ВАНХУ

Мелітополь Ас1 - Карлсруе 15:30 НЕОПЛАН

Мелітополь Ас1 - Кельн 15:30 НЕОПЛАН

Мелітополь Ас1 - Хайльбронн 15:30 НЕОПЛАН

Кельн - Мелітополь 15:45 НЕОПЛАН 316SH

Маріуполь - Салерно 16:05 16:15 МЕРСЕДЕС

Мелітополь - Щецин (PL) 16:15 НЕОПЛАН 50

Маріуполь - Салерно 16:25 16:35 М3--ІІІ

Мелітополь - Щецин Ав 17:00 NEOPLAN

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1 17:00 17:05 ФОЛЬКСВАГЕН (18) Ежеднев

Миколаїв - Маріуполь 17:05 17:15 ИК-250

Маріуполь - Щецин 17:00 17:20 М3-ІІІ -

Ченстохова - Маріуполь 17:15 17:20 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23

Одеса - Мелітополь 18:15 МЕРСЕДЕС-18

Одеса - Мелітополь Ас 18:15 МЕРСЕДЕС-0303

Ченстохова (PL) - Маріуполь 18:15 18:20 ВАНХУ 54

Бердянськ Ас - Мелітополь Ас-1 18:25 МЕРСЕДЕС (18) СрПтВс

Штефан Воде (Молдова) - Маріуполь 18:25 18:35 МАН 50

Одеса - Ростов На Дону 18:35 18:45 СЕТРА

Бердянськ Ас - Мелітополь Ас-1 19:15 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев

Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1 19:50 19:55 ФОЛЬКСВАГЕН (18) Ежеднев

Маріуполь - Каушаны 20:50 21:15 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16

Донецьк 1 - Одеса Ас Привоз 20:55 21:20 МЕРСЕДЕС-0303

Маріуполь Дон - Кишинiв Млд 21:10 21:20 МАН (49) Через д

Маріуполь Дон - Одеса Старосінна 21:10 21:20 НЕОПЛАН (45) Ежеднев

Маріуполь - Познань (PL) 23:25 23:55 НЕОПЛАН 46

Маріуполь Дон - Одеса 23:30 23:55 НЕОПЛАН (72) Через д

Маріуполь Дон - Одеса Привокзальна 23:25 23:55 НЕОПЛАН (78) Через д

🏠 Франкфурт-На-Майні - Мелітополь
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 00:15
🏠 Одеса - Донецьк 3
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 00:20 - 00:25
🏠 Донецьк 3 - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-0403
🕑 00:35 - 00:55
🏠 Салерно - Маріуполь
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 00:55 - 01:05
🏠 Салерно(Іт) - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .06 .23
🕑 00:55 - 01:05
🏠 Маріуполь - Ченстохова (PL)
🚐 ВАНХУ 54
🕑 02:50 - 03:00
🏠 Каушаны - Маріуполь
🚐 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16
🕑 03:15 - 03:20
🏠 Одеса Ас Привоз - Донецьк 1
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 03:20 - 03:25
🏠 Щецин - Маріуполь
🚐 М3--ІІІ НЕЧетныеПС
🕑 04:40 - 04:50
🏠 Мелітополь - Кьольн
🚐 М3--ІІІ
🕑 05:00
🏠 Одеса - Маріуполь
🚐 ВОЛЬВО
🕑 04:55 - 05:00
🏠 Познань (PL) - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 04:55 - 05:00
🏠 Мелітополь - Щецин
🚐 М3--ІІІ
🕑 05:30
🏠 Мелітополь - Щецин
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 06:30
🏠 Мелітополь Ас1 - Щецін
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН
🕑 06:30
🏠 Мелітополь - Франкфурт На Майні
🚐 М3--ІІІ
🕑 07:00
🏠 Мелітополь - Франкфурт-На-Майні
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 07:00
🏠 Щецин - Мелітополь
🚐 МЕРСЕДЕС Б.50 ( )С 12 .04 .21
🕑 07:00
🏠 Мелітополь Ас-1 - Бахмут Дон
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 07:18
🏠 Бердянськ Ас - Дніпро
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (20) Ежеднев
🕑 07:45 - 07:55
🏠 Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 07:45 - 07:55
🏠 Мелітополь - Кельн
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 08:00
🏠 Мелітополь Ас-1-Київ - Колобжег
🏢 Автовокзал №1
🚐 BOVA
🕑 08:00
🏠 Мелітополь - Одеса
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:30
🏠 Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (22) Ежеднев
🕑 09:18 - 09:20
🏠 Бердянськ Ас - Мелітополь Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН (18) Ежеднев
🕑 10:45
🏠 Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 11:25 - 11:30
🏠 Маріуполь - Штефан Воде (Молдова)
🚐 МАН 50
🕑 11:45 - 12:00
🏠 Маріуполь Дон - Одеса
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (21) Через д
🕑 11:45 - 12:00
🏠 Бердянськ Ас - Мелітополь Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 13:25
🏠 Маріуполь - Бартошіце
🚐 М3-ІІІ
🕑 13:10 - 13:30
🏠 Щецин - Мелітополь
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 13:30
🏠 Херсон - Мелітополь
🚐 ЕТАЛОН
🕑 13:45
🏠 Єдинці - Бердянськ
🚐 NEOPLAN 116
🕑 13:50 - 14:00
🏠 Бердянськ Ас - К-Дніпровська Ас
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 14:10 - 14:15
🏠 Маріуполь - Плзень
🚐 МАН-50 -
🕑 14:20 - 14:30
🏠 Бердянськ Ас - Веселе Ас
🏢 Автовокзал №2
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН (18) Ежеднев
🕑 14:30 - 14:40
🏠 Мелітополь - Карлсруе
🚐 МАН-47
🕑 15:30
🏠 Мелітополь - Кельн
🚐 МАН-47
🕑 15:30
🏠 Мелітополь - Кьольн
🚐 ВАНХУ
🕑 15:30
🏠 Мелітополь - Франкфурт-На-Майне
🚐 ВАНХУ
🕑 15:30
🏠 Мелітополь Ас1 - Карлсруе
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:30
🏠 Мелітополь Ас1 - Кельн
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:30
🏠 Мелітополь Ас1 - Хайльбронн
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН
🕑 15:30
🏠 Кельн - Мелітополь
🚐 НЕОПЛАН 316SH
🕑 15:45
🏠 Маріуполь - Салерно
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 16:05 - 16:15
🏠 Мелітополь - Щецин (PL)
🚐 НЕОПЛАН 50
🕑 16:15
🏠 Маріуполь - Салерно
🚐 М3--ІІІ
🕑 16:25 - 16:35
🏠 Мелітополь - Щецин Ав
🚐 NEOPLAN
🕑 17:00
🏠 Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН (18) Ежеднев
🕑 17:00 - 17:05
🏠 Миколаїв - Маріуполь
🚐 ИК-250
🕑 17:05 - 17:15
🏠 Маріуполь - Щецин
🚐 М3-ІІІ -
🕑 17:00 - 17:20
🏠 Ченстохова - Маріуполь
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 23 .10 .23
🕑 17:15 - 17:20
🏠 Одеса - Мелітополь
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:15
🏠 Одеса - Мелітополь Ас
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 18:15
🏠 Ченстохова (PL) - Маріуполь
🚐 ВАНХУ 54
🕑 18:15 - 18:20
🏠 Бердянськ Ас - Мелітополь Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) СрПтВс
🕑 18:25
🏠 Штефан Воде (Молдова) - Маріуполь
🚐 МАН 50
🕑 18:25 - 18:35
🏠 Одеса - Ростов На Дону
🚐 СЕТРА
🕑 18:35 - 18:45
🏠 Бердянськ Ас - Мелітополь Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 МЕРСЕДЕС (18) Ежеднев
🕑 19:15
🏠 Бердянськ Ас - Запоріжжя Ас-1
🏢 Автовокзал №1
🚐 ФОЛЬКСВАГЕН (18) Ежеднев
🕑 19:50 - 19:55
🏠 Маріуполь - Каушаны
🚐 КИНГ_ЛОНГ С 02 .12 .16
🕑 20:50 - 21:15
🏠 Донецьк 1 - Одеса Ас Привоз
🚐 МЕРСЕДЕС-0303
🕑 20:55 - 21:20
🏠 Маріуполь Дон - Кишинiв Млд
🏢 Автовокзал №1
🚐 МАН (49) Через д
🕑 21:10 - 21:20
🏠 Маріуполь Дон - Одеса Старосінна
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (45) Ежеднев
🕑 21:10 - 21:20
🏠 Маріуполь - Познань (PL)
🚐 НЕОПЛАН 46
🕑 23:25 - 23:55
🏠 Маріуполь Дон - Одеса
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (72) Через д
🕑 23:30 - 23:55
🏠 Маріуполь Дон - Одеса Привокзальна
🏢 Автовокзал №1
🚐 НЕОПЛАН (78) Через д
🕑 23:25 - 23:55
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.