Розклад руху автобусів



🏠
6233 автобусних зупинки
🚐
8681 рейс
🚉
97865 Км маршрутів

Автостанція: ЯРЕМЧЕ

(Івано-Франківська обл.)
Табло автовокзалу
Рейс Прибуття Відправлення Автобус
Ужгород - Липкани 02:10 02:15 СЕТРА-45

Розвадов - Тернопіль# 03:40 03:45 МЕРСЕДЕС-20

Розвадов - Тернопіль# 03:45 03:50 МЕРСЕДЕС-20

Буковель# - Старокостянтинів 05:25 05:30 МЕРСЕДЕС 34 С 14 .12 .19

Одеса Зал. Вокзал - Будапешт 06:00 06:10 НЕОПЛАН-47 С 12 .01 .24

Одеса(Старосінна) - Хуст. 06:00 06:10 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Верховина 06:35 06:40 ФОЛЬКСВАГН 17

Коломия - Буковель# 06:36 06:40 БАЗ-29

Верховина - Ів.Франківськ-1 06:39 06:42 БАЗ-28

Яремче - Львів 8 06:45 БАЗ-30

Тренчин - Старокостянтинів 06:45 06:50 М3-ІІІ

Буковель# - Старокостянтинів 06:55 07:00 МЕРСЕДЕС 34 С 14 .12 .19

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 06:55 07:00 МАН-25

Коломия - Хуст 07:09 07:10 БАЗ-27

Верховина - Ів.Франківськ-1 07:10 07:13 МЕРСЕДЕС-17

Яремче - Тернопіль 07:15 БАЗ-29

Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Поляниця-Мішкольц 07:15 07:20 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 26 .03 .24

Рахів - Ів.Франківськ-2 07:20 07:25 ІВЕКО 035-12D

Яремча - Хмельницький 07:35 БАЗ-28 ( ) С 18 .01 .17

Яремче - Хмельницький 07:35 БАЗ-25 ( ) С 19 .04 .17

Ів.Франківськ-1 - Верховина 07:37 07:40 БАЗ-28

Надвірна - Ворохта 07:40 07:45 МЕРСЕДЕС-29

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 07:50 07:55 МЕРСЕДЕС-28

Довгополе# - Ів.Франківськ-1 07:56 08:00 МАН-23

Флорешти - Буковель С.Поляниця 08:05 08:10 MERSEDES 18

Ів.Франківськ-1 - Яблуниця (Перевал)# 08:10 08:15 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ - Рахів 08:15 08:20 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Буковель# 08:20 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 08:20 08:25 ПАЗ-23

Яремче - Делятин# 08:25 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Хмельницький 08:29 ЕТАЛОН

Коломия - Мукачеве 08:22 08:30 БАЗ АО79-26

Коломия - Мукачево 08:22 08:30 БАЗ-23 ( ) С 12 .03 .22

Яремче - Хмельницький 08:30 БАЗ 29

Ів.Франківськ-1 - Верховина 08:25 08:35 БАЗ-29

Рахів - Ів.Франківськ-2 08:30 08:35 БАЗ АО79.30

Яремче - Делятин# 08:35 МЕРСЕДЕС-18

Красноїлля# - Ів.Франківськ-1 08:30 08:40 МЕРСЕДЕС-18

Буковель# - Коломия 08:35 08:45 БАЗ-29

Яремче - Делятин# 08:55 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Яблуниця (Перевал)# 08:55 09:00 ИВАН-25

Яремче - Делятин# 09:05 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 09:05 09:10 БАЗ-29

Яремче-Ямна# - Коломия 09:12 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Вінниця 2 09:13 БАЗ-25 ( ) С 05 .05 .17

Ів.Франківськ-1 - Верховина 09:16 09:20 БАЗ-25

Яремче - Делятин# 09:20 МЕРСЕДЕС-18

Верховина - Ів.Франківськ-1 09:25 09:28 МЕРСЕДЕС-19

Яремче - Делятин# 09:35 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Львів Ав 09:35 МЕРСЕДЕС-18

Яремче-Ямна# - Коломия 09:20 09:35 МЕРСЕДЕС-18

Ворохта - Ів.Франківськ-1 09:35 09:39 МЕРСЕДЕС-29

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 09:35 09:40 МЕРСЕДЕС-25

Солотвино - Кам.Подільський 09:40 09:45 МЕРСЕДЕС Е330

Яремче - Делятин# 09:45 МЕРСЕДЕС-18

Бельці - Ужгород 09:40 09:50 МЕРС SPRINTER

Чернівці - Ужгород 09:40 09:50 НЕОПЛАН-48 С 20 .07 .20

Верховина - Ів.Франківськ-1 09:53 09:58 БАЗ-29

Яремче - Делятин# 10:00 I-VAN-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 10:05 10:10 YOIYI

Харкiв Ас-1 - Буковель 10:10 10:15 ВАН-ХОЛ (53) Пт

Харків - Буковель# 10:05 10:15 SETRA_49

Яремче - Делятин# 10:20 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Верховина 10:20 10:25 МЕРСЕДЕС-17

Липкани - Ужгород 10:05 10:25 МЕРСЕДЕС

Тячів - Ів.Франківськ 10:24 10:30 МЕРСЕДЕС 709D

Верховина - Ів.Франківськ-1 10:30 10:35 ФОЛЬКСВАГН 17

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 10:30 10:35 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Делятин# 10:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ - Мукачеве 10:42 10:47 БАЗ АО79-26

Ів.Франківськ-2 - Мукачеве 10:42 10:47 БАЗ АО79.23

Яремче - Делятин# 10:55 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 11:00 11:05 МЕРСЕДЕС-20

Солотвино# - Ів.Франківськ 11:05 11:10 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Делятин# 11:15 МЕРСЕДЕС-18

Хуст - Ів.Франківськ 11:30 11:35 БАЗ АО79-26

Яремче - Делятин# 11:35 МЕРСЕДЕС-18

Верховина - Ів.Франківськ-1 11:40 11:50 БАЗ-28

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 11:50 11:55 МАН-28

Ів.Франківськ-1 - Ворохта 11:45 11:55 ФОЛЬКСВАГН 18

Чеський Крумлов - Залізний Порт 11:50 11:55 МЕРСЕДЕС 18

Яремче - Делятин# 11:55 МЕРСЕДЕС-18

Харків - Утена 11:55 12:00 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .04 .24

Чернівці - Ужгород 12:00 12:05 МЕРСЕДЕС 0303

Чернівці 1 - Ужгород 12:00 12:05 ІКАРУС

Ів.Франківськ-1 - Верховина 12:09 12:12 БАЗ-28

Захонь - Старокостянтинів 12:10 12:15 М3-ІІІ

Яремче - Делятин# 12:20 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Коломия 12:25 МЕРСЕДЕС 15 -

Рахів - Підволочиськ 12:25 12:30 БОГДАН АО9212

Верховина - Ів.Франківськ-1 12:30 12:35 БАЗ-29

Загонь - Старокостянтинів 12:30 12:35 НЕОПЛАН-40

Яремче - Делятин# 12:35 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 12:40 12:45 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Ворохта 12:41 12:45 МЕРСЕДЕС-29

Краків - Залізний Порт# 12:45 12:55 М3-ІІІ

Яремче - Делятин# 12:55 МЕРСЕДЕС-18

Ужгород - Липкани 12:50 13:05 НЕОПЛАН-48

Яремче - Буковель# 13:05 МЕРСЕДЕС-18

Верховина - Ів.Франківськ-1 13:12 13:16 МЕРСЕДЕС-16

Ів.Франківськ - Мукачеве 13:15 13:20 БАЗ АО79.23

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 13:20 13:25 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Делятин# 13:25 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Верховина 13:30 13:33 МЕРСЕДЕС-16

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 13:45 13:50 МЕРСЕДЕС-28

Чески Крумлов - Вінниця 13:45 13:50 МЕРСЕДЕС-20

Чеськи Крумплов - Залізний Порт# 13:45 13:50 М3--ІІІ

Яремче - Делятин# 13:50 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Верховина 13:55 14:00 ФОЛЬКСВАГН 17

Ів.Франківськ-1 - Ворохта 13:56 14:01 ФОЛЬКСВАГН 17

Яремче-Ямна# - Коломия 14:12 БАЗ-23

Мукачеве - Ів.Франківськ 14:04 14:15 БАЗ АО79-26

Яремче - Делятин# 14:15 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 14:25 14:30 ВАНХООЛ-55

Підволочиськ - Рахів 14:25 14:30 БОГДАН АО9212

Яремче - Делятин# 14:35 МЕРСЕДЕС-18

Яремче-Ямна# - Коломия 14:20 14:35 БАЗ-23

Ів.Франківськ-1 - Верховина 14:40 14:45 БАЗ-29

Верховина - Ів.Франківськ-1 14:45 14:50 МЕРСЕДЕС-17

Яремче - Делятин# 14:55 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ - Хуст 14:55 15:00 БАЗ АО79-26

Вінниця 1 - Ужгород 15:00 15:05 НЕОПЛАН 48 ( )С 11 .10 .23

Залізний Порт - Чеський Крумлов 15:00 15:05 МЕРСЕДЕС 18

Залізний Порт# - Чеськи Крумплов 15:00 15:05 М3--ІІІ

Рахів - Ів.Франківськ 15:06 15:11 МЕРСЕДЕС-18

Буковель# - Кишинів 15:10 15:20 НЕОПЛАН-30 С 02 .09 .23

Яремче - Делятин# 15:20 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 15:20 15:25 МАН-25

Вінниця - Чески Крумлов 15:25 15:30 МЕРСЕДЕС-20

Яремче - Буковель# 15:40 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Делятин# 15:40 I-VAN-18

Хмельницький 2 - Яремче 15:45 М3-ІІІ

Ів.Франківськ-1 - Верховина 15:45 15:50 МЕРСЕДЕС-18

Яремче - Делятин# 16:00 МЕРСЕДЕС-18

Мукачеве - Коломия 16:05 16:10 БАЗ АО79-26

Ів.Франківськ - Рахів 16:10 16:15 БАЗ АО79.30

Буковель# - Флорешти 16:10 16:20 НЕОПЛАН-30 С 03 .09 .23

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 16:15 16:20 БАЗ-29

Яремче - Делятин# 16:20 МЕРСЕДЕС-18

Будапешт - Одеса Зал. Вокзал 16:20 16:30 НЕОПЛАН-47 С 11 .01 .24

Старокостянтинів - Тренчин 16:25 16:30 М3-ІІІ

Ужгород - Бельці 16:20 16:30 МЕРС SPRINTER

Ужгород - Чернівці 16:20 16:30 НЕОПЛАН-48

Хмельницький - Яремче 16:30 БАЗ 29

Ів.Франківськ - Солотвино 16:30 16:35 БАЗ АО79-26

Ів.Франківськ-1 - Верховина 16:32 16:35 МЕРСЕДЕС-16

Кошице - Запоріжжя 16:30 16:35 НЕОПЛАН-40

Кошице - Кременчук Привокзальна 16:30 16:35 НЕОПЛАН-40

Кошице - Миколаїв 16:30 16:35 НЕОПЛАН-40

Кошице - Харків 16:30 16:35 НЕОПЛАН-40

Люблін - Буковель С.Поляниця 16:30 16:35 MERSEDES 18

Старокостянтинів - Буковель# 16:30 16:35 МЕРСЕДЕС 34

Яремче - Делятин# 16:40 МЕРСЕДЕС-18

Верховина - Ів.Франківськ-1 16:39 16:41 БАЗ-28

Ів.Франківськ-1 - Яблуниця (Перевал)# 16:45 16:50 ИВАН-25

Кам.Подільський - Солотвино 16:32 16:50 МЕРСЕДЕС-30

Кам.Подільський - Солотвино# 16:32 16:50 МЕРСЕДЕС Е330

Хмельницький - Яремча 17:00 БАЗ-28 ( ) С 16 .01 .17

Хмельницький - Яремче 17:00 М3-ІІІ НЕЧетныеПС

Яремче - Делятин# 17:00 МЕРСЕДЕС-18

Хмельницький 2 - Яремче 17:05 ЕТАЛОН

Яремче - Делятин# 17:10 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 17:10 17:15 МЕРСЕДЕС-25

Яремче - Делятин# 17:20 МЕРСЕДЕС-18

Запоріжжя - Ужгород 17:20 17:25 МАН-42

Тернопіль - Розвадов 17:20 17:25 МЕРСЕДЕС-20

Тернопіль Ав - Розвадов 17:20 17:25 НЕОПЛАН-40

Верховина - Ів.Франківськ-1 17:25 17:30 МАН-23

Ів.Франківськ - Тячів 17:28 17:35 МЕРСЕДЕС 709D

Ів.Франківськ-1 - Верховина 17:31 17:35 БАЗ-25

Яремче - Делятин# 17:35 МЕРСЕДЕС-18

Яремче-Ямна# - Коломия 17:42 БАЗ-23

Ясіня - Одеса 17:30 17:45 МЕРС БЕНЦ 35

Яремче - Делятин# 17:50 I-VAN-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 17:50 17:55 МАН-28

Яремче-Ямна# - Коломия 17:50 17:55 БАЗ-23

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 18:00 18:05 МЕРСЕДЕС-16

Ів.Франківськ-1 - Яремча 18:05 МЕРСЕДЕС-29

Яремче - Делятин# 18:10 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-2 - Рахів 18:10 18:15 ІВЕКО 035-12D

Яремче - Надвірна 18:15 МЕРСЕДЕС-29

Яремче - Делятин# 18:30 МЕРСЕДЕС-18

Верховина - Ів.Франківськ-1 18:30 18:35 ФОЛЬКСВАГН 17

Ужгород - Чернівці 18:30 18:35 МЕРСЕДЕС 0303

Ужгород - Чернівці 1 18:30 18:35 ІКАРУС

Хуст - Коломия 18:35 18:36 МЕРСЕДЕС 412D -

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 18:40 18:45 БОГДАН-25

Ів.Франківськ-1 - Верховина 18:56 19:00 МЕРСЕДЕС-17

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 19:05 19:10 МЕРСЕДЕС-20

Яремче - Делятин# 19:10 МЕРСЕДЕС-18

Верховина - Ів.Франківськ-1 19:35 19:40 БАЗ-28

Ів.Франківськ - Солотвино 19:35 19:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ - Солотвино# 19:35 19:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Буковель# 19:35 19:40 МЕРСЕДЕС-18

Ів.Франківськ-1 - Ворохта 19:30 19:40 ФОЛЬКСВАГН 18

Липкани - Ужгород 19:20 19:40 МЕРС SPRINTER

Вінниця 2 - Яремче 20:05 ИК-250

Ів.Франківськ-1 - Верховина 20:07 20:10 БАЗ-28

Старокостянтинів - Загонь 20:10 20:15 НЕОПЛАН-40

Старокостянтинів - Захонь 20:10 20:15 М3--ІІІ

Мукачеве - Ів.Франківськ 20:11 20:16 БАЗ АО79.23

Одеса Привоз - Ужгород 20:15 20:20 СЕТРА

Тернопіль Ав - Яремче 20:38 БАЗ-29

Верховина - Ів.Франківськ-1 20:50 20:54 МЕРСЕДЕС-16

Ів.Франківськ-1 - Довгополе# 20:57 20:58 МЕРСЕДЕС-16

Луцьк - Буковель# 21:23 21:26 ЕТАЛОН_26

Ів.Франківськ-1 - Ворохта 21:28 21:29 ФОЛЬКСВАГН 17

Запоріжжя - Вроцлав 21:25 21:30 NEOPLAN -

🏠 Ужгород - Липкани
🚐 СЕТРА-45
🕑 02:10 - 02:15
🏠 Розвадов - Тернопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 03:40 - 03:45
🏠 Розвадов - Тернопіль#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 03:45 - 03:50
🏠 Буковель# - Старокостянтинів
🚐 МЕРСЕДЕС 34 С 14 .12 .19
🕑 05:25 - 05:30
🏠 Одеса Зал. Вокзал - Будапешт
🚐 НЕОПЛАН-47 С 12 .01 .24
🕑 06:00 - 06:10
🏠 Одеса(Старосінна) - Хуст.
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 06:00 - 06:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 ФОЛЬКСВАГН 17
🕑 06:35 - 06:40
🏠 Коломия - Буковель#
🚐 БАЗ-29
🕑 06:36 - 06:40
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-28
🕑 06:39 - 06:42
🏠 Яремче - Львів 8
🚐 БАЗ-30
🕑 06:45
🏠 Тренчин - Старокостянтинів
🚐 М3-ІІІ
🕑 06:45 - 06:50
🏠 Буковель# - Старокостянтинів
🚐 МЕРСЕДЕС 34 С 14 .12 .19
🕑 06:55 - 07:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МАН-25
🕑 06:55 - 07:00
🏠 Коломия - Хуст
🚐 БАЗ-27
🕑 07:09 - 07:10
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 07:10 - 07:13
🏠 Яремче - Тернопіль
🚐 БАЗ-29
🕑 07:15
🏠 Київ Ас-2(Зал.Вокз) - Поляниця-Мішкольц
🚐 МЕРСЕДЕС СПРИНТЕР С 26 .03 .24
🕑 07:15 - 07:20
🏠 Рахів - Ів.Франківськ-2
🚐 ІВЕКО 035-12D
🕑 07:20 - 07:25
🏠 Яремча - Хмельницький
🚐 БАЗ-28 ( ) С 18 .01 .17
🕑 07:35
🏠 Яремче - Хмельницький
🚐 БАЗ-25 ( ) С 19 .04 .17
🕑 07:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-28
🕑 07:37 - 07:40
🏠 Надвірна - Ворохта
🚐 МЕРСЕДЕС-29
🕑 07:40 - 07:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-28
🕑 07:50 - 07:55
🏠 Довгополе# - Ів.Франківськ-1
🚐 МАН-23
🕑 07:56 - 08:00
🏠 Флорешти - Буковель С.Поляниця
🚐 MERSEDES 18
🕑 08:05 - 08:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Яблуниця (Перевал)#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:10 - 08:15
🏠 Ів.Франківськ - Рахів
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:15 - 08:20
🏠 Яремче - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 ПАЗ-23
🕑 08:20 - 08:25
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:25
🏠 Яремче - Хмельницький
🚐 ЕТАЛОН
🕑 08:29
🏠 Коломия - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 08:22 - 08:30
🏠 Коломия - Мукачево
🚐 БАЗ-23 ( ) С 12 .03 .22
🕑 08:22 - 08:30
🏠 Яремче - Хмельницький
🚐 БАЗ 29
🕑 08:30
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-29
🕑 08:25 - 08:35
🏠 Рахів - Ів.Франківськ-2
🚐 БАЗ АО79.30
🕑 08:30 - 08:35
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:35
🏠 Красноїлля# - Ів.Франківськ-1
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:30 - 08:40
🏠 Буковель# - Коломия
🚐 БАЗ-29
🕑 08:35 - 08:45
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 08:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Яблуниця (Перевал)#
🚐 ИВАН-25
🕑 08:55 - 09:00
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 БАЗ-29
🕑 09:05 - 09:10
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:12
🏠 Яремче - Вінниця 2
🚐 БАЗ-25 ( ) С 05 .05 .17
🕑 09:13
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-25
🕑 09:16 - 09:20
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:20
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 МЕРСЕДЕС-19
🕑 09:25 - 09:28
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:35
🏠 Яремче - Львів Ав
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:35
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:20 - 09:35
🏠 Ворохта - Ів.Франківськ-1
🚐 МЕРСЕДЕС-29
🕑 09:35 - 09:39
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-25
🕑 09:35 - 09:40
🏠 Солотвино - Кам.Подільський
🚐 МЕРСЕДЕС Е330
🕑 09:40 - 09:45
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 09:45
🏠 Бельці - Ужгород
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 09:40 - 09:50
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН-48 С 20 .07 .20
🕑 09:40 - 09:50
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-29
🕑 09:53 - 09:58
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 I-VAN-18
🕑 10:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 YOIYI
🕑 10:05 - 10:10
🏠 Харкiв Ас-1 - Буковель
🚐 ВАН-ХОЛ (53) Пт
🕑 10:10 - 10:15
🏠 Харків - Буковель#
🚐 SETRA_49
🕑 10:05 - 10:15
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 10:20 - 10:25
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС
🕑 10:05 - 10:25
🏠 Тячів - Ів.Франківськ
🚐 МЕРСЕДЕС 709D
🕑 10:24 - 10:30
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 ФОЛЬКСВАГН 17
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:30 - 10:35
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:40
🏠 Ів.Франківськ - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 10:42 - 10:47
🏠 Ів.Франківськ-2 - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79.23
🕑 10:42 - 10:47
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 10:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 11:00 - 11:05
🏠 Солотвино# - Ів.Франківськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:05 - 11:10
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:15
🏠 Хуст - Ів.Франківськ
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 11:30 - 11:35
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:35
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-28
🕑 11:40 - 11:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МАН-28
🕑 11:50 - 11:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Ворохта
🚐 ФОЛЬКСВАГН 18
🕑 11:45 - 11:55
🏠 Чеський Крумлов - Залізний Порт
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 11:50 - 11:55
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 11:55
🏠 Харків - Утена
🚐 НЕОПЛАН-50 ( )С 01 .04 .24
🕑 11:55 - 12:00
🏠 Чернівці - Ужгород
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑 12:00 - 12:05
🏠 Чернівці 1 - Ужгород
🚐 ІКАРУС
🕑 12:00 - 12:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-28
🕑 12:09 - 12:12
🏠 Захонь - Старокостянтинів
🚐 М3-ІІІ
🕑 12:10 - 12:15
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:20
🏠 Яремче - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 15 -
🕑 12:25
🏠 Рахів - Підволочиськ
🚐 БОГДАН АО9212
🕑 12:25 - 12:30
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-29
🕑 12:30 - 12:35
🏠 Загонь - Старокостянтинів
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 12:30 - 12:35
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:40 - 12:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Ворохта
🚐 МЕРСЕДЕС-29
🕑 12:41 - 12:45
🏠 Краків - Залізний Порт#
🚐 М3-ІІІ
🕑 12:45 - 12:55
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 12:55
🏠 Ужгород - Липкани
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑 12:50 - 13:05
🏠 Яремче - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:05
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 МЕРСЕДЕС-16
🕑 13:12 - 13:16
🏠 Ів.Франківськ - Мукачеве
🚐 БАЗ АО79.23
🕑 13:15 - 13:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:20 - 13:25
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:25
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 МЕРСЕДЕС-16
🕑 13:30 - 13:33
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-28
🕑 13:45 - 13:50
🏠 Чески Крумлов - Вінниця
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 13:45 - 13:50
🏠 Чеськи Крумплов - Залізний Порт#
🚐 М3--ІІІ
🕑 13:45 - 13:50
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 13:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 ФОЛЬКСВАГН 17
🕑 13:55 - 14:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Ворохта
🚐 ФОЛЬКСВАГН 17
🕑 13:56 - 14:01
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 БАЗ-23
🕑 14:12
🏠 Мукачеве - Ів.Франківськ
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 14:04 - 14:15
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:15
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 ВАНХООЛ-55
🕑 14:25 - 14:30
🏠 Підволочиськ - Рахів
🚐 БОГДАН АО9212
🕑 14:25 - 14:30
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:35
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 БАЗ-23
🕑 14:20 - 14:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-29
🕑 14:40 - 14:45
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 14:45 - 14:50
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 14:55
🏠 Ів.Франківськ - Хуст
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 14:55 - 15:00
🏠 Вінниця 1 - Ужгород
🚐 НЕОПЛАН 48 ( )С 11 .10 .23
🕑 15:00 - 15:05
🏠 Залізний Порт - Чеський Крумлов
🚐 МЕРСЕДЕС 18
🕑 15:00 - 15:05
🏠 Залізний Порт# - Чеськи Крумплов
🚐 М3--ІІІ
🕑 15:00 - 15:05
🏠 Рахів - Ів.Франківськ
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:06 - 15:11
🏠 Буковель# - Кишинів
🚐 НЕОПЛАН-30 С 02 .09 .23
🕑 15:10 - 15:20
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МАН-25
🕑 15:20 - 15:25
🏠 Вінниця - Чески Крумлов
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 15:25 - 15:30
🏠 Яремче - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:40
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 I-VAN-18
🕑 15:40
🏠 Хмельницький 2 - Яремче
🚐 М3-ІІІ
🕑 15:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 15:45 - 15:50
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:00
🏠 Мукачеве - Коломия
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 16:05 - 16:10
🏠 Ів.Франківськ - Рахів
🚐 БАЗ АО79.30
🕑 16:10 - 16:15
🏠 Буковель# - Флорешти
🚐 НЕОПЛАН-30 С 03 .09 .23
🕑 16:10 - 16:20
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 БАЗ-29
🕑 16:15 - 16:20
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:20
🏠 Будапешт - Одеса Зал. Вокзал
🚐 НЕОПЛАН-47 С 11 .01 .24
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Старокостянтинів - Тренчин
🚐 М3-ІІІ
🕑 16:25 - 16:30
🏠 Ужгород - Бельці
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 НЕОПЛАН-48
🕑 16:20 - 16:30
🏠 Хмельницький - Яремче
🚐 БАЗ 29
🕑 16:30
🏠 Ів.Франківськ - Солотвино
🚐 БАЗ АО79-26
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 МЕРСЕДЕС-16
🕑 16:32 - 16:35
🏠 Кошице - Запоріжжя
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Кошице - Кременчук Привокзальна
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Кошице - Миколаїв
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Кошице - Харків
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Люблін - Буковель С.Поляниця
🚐 MERSEDES 18
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Старокостянтинів - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС 34
🕑 16:30 - 16:35
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 16:40
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-28
🕑 16:39 - 16:41
🏠 Ів.Франківськ-1 - Яблуниця (Перевал)#
🚐 ИВАН-25
🕑 16:45 - 16:50
🏠 Кам.Подільський - Солотвино
🚐 МЕРСЕДЕС-30
🕑 16:32 - 16:50
🏠 Кам.Подільський - Солотвино#
🚐 МЕРСЕДЕС Е330
🕑 16:32 - 16:50
🏠 Хмельницький - Яремча
🚐 БАЗ-28 ( ) С 16 .01 .17
🕑 17:00
🏠 Хмельницький - Яремче
🚐 М3-ІІІ НЕЧетныеПС
🕑 17:00
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:00
🏠 Хмельницький 2 - Яремче
🚐 ЕТАЛОН
🕑 17:05
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:10
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-25
🕑 17:10 - 17:15
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:20
🏠 Запоріжжя - Ужгород
🚐 МАН-42
🕑 17:20 - 17:25
🏠 Тернопіль - Розвадов
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 17:20 - 17:25
🏠 Тернопіль Ав - Розвадов
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 17:20 - 17:25
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 МАН-23
🕑 17:25 - 17:30
🏠 Ів.Франківськ - Тячів
🚐 МЕРСЕДЕС 709D
🕑 17:28 - 17:35
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-25
🕑 17:31 - 17:35
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 17:35
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 БАЗ-23
🕑 17:42
🏠 Ясіня - Одеса
🚐 МЕРС БЕНЦ 35
🕑 17:30 - 17:45
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 I-VAN-18
🕑 17:50
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МАН-28
🕑 17:50 - 17:55
🏠 Яремче-Ямна# - Коломия
🚐 БАЗ-23
🕑 17:50 - 17:55
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-16
🕑 18:00 - 18:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Яремча
🚐 МЕРСЕДЕС-29
🕑 18:05
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:10
🏠 Ів.Франківськ-2 - Рахів
🚐 ІВЕКО 035-12D
🕑 18:10 - 18:15
🏠 Яремче - Надвірна
🚐 МЕРСЕДЕС-29
🕑 18:15
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 18:30
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 ФОЛЬКСВАГН 17
🕑 18:30 - 18:35
🏠 Ужгород - Чернівці
🚐 МЕРСЕДЕС 0303
🕑 18:30 - 18:35
🏠 Ужгород - Чернівці 1
🚐 ІКАРУС
🕑 18:30 - 18:35
🏠 Хуст - Коломия
🚐 МЕРСЕДЕС 412D -
🕑 18:35 - 18:36
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 БОГДАН-25
🕑 18:40 - 18:45
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 МЕРСЕДЕС-17
🕑 18:56 - 19:00
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-20
🕑 19:05 - 19:10
🏠 Яремче - Делятин#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:10
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 БАЗ-28
🕑 19:35 - 19:40
🏠 Ів.Франківськ - Солотвино
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:35 - 19:40
🏠 Ів.Франківськ - Солотвино#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:35 - 19:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Буковель#
🚐 МЕРСЕДЕС-18
🕑 19:35 - 19:40
🏠 Ів.Франківськ-1 - Ворохта
🚐 ФОЛЬКСВАГН 18
🕑 19:30 - 19:40
🏠 Липкани - Ужгород
🚐 МЕРС SPRINTER
🕑 19:20 - 19:40
🏠 Вінниця 2 - Яремче
🚐 ИК-250
🕑 20:05
🏠 Ів.Франківськ-1 - Верховина
🚐 БАЗ-28
🕑 20:07 - 20:10
🏠 Старокостянтинів - Загонь
🚐 НЕОПЛАН-40
🕑 20:10 - 20:15
🏠 Старокостянтинів - Захонь
🚐 М3--ІІІ
🕑 20:10 - 20:15
🏠 Мукачеве - Ів.Франківськ
🚐 БАЗ АО79.23
🕑 20:11 - 20:16
🏠 Одеса Привоз - Ужгород
🚐 СЕТРА
🕑 20:15 - 20:20
🏠 Тернопіль Ав - Яремче
🚐 БАЗ-29
🕑 20:38
🏠 Верховина - Ів.Франківськ-1
🚐 МЕРСЕДЕС-16
🕑 20:50 - 20:54
🏠 Ів.Франківськ-1 - Довгополе#
🚐 МЕРСЕДЕС-16
🕑 20:57 - 20:58
🏠 Луцьк - Буковель#
🚐 ЕТАЛОН_26
🕑 21:23 - 21:26
🏠 Ів.Франківськ-1 - Ворохта
🚐 ФОЛЬКСВАГН 17
🕑 21:28 - 21:29
🏠 Запоріжжя - Вроцлав
🚐 NEOPLAN -
🕑 21:25 - 21:30
Увага! У розкладі руху автобусів можуть відбуватись зміни, тому радимо завжди звіряти розклад у касах автовокзалу.